Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha a fiatoknak egyedül...

Nők, ha a fiatoknak egyedül kéne fát vágni, segít.enétek neki?

Figyelt kérdés

Tegyük fel falun éltek és fával tüzeltek és van egy kis erdőtök a telken és úgy lenne csak tüzelőtök hogy ki kéne vágni a fát, haza kéne hordani, összevágni stb.

Elnéznétek hogy a 18-20 éves fiatok ezt csinálja egyedül, vagy segítenétek neki?

Nincs opció hogy ezt meg azt csinálnám, meg hogy hívnák valakit, meg így meg úgy. Igen vagy nem?


2023. ápr. 9. 23:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
100%
59*
2023. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
30%

51, “férjemnek gerincsérve van, többször műtötték is. Ő bele is rokkanna, ha neki kéne fát vágni, cipelni"


Te is bele fogsz rokkanni ezekbe, csak idővel, mivel ez a férjed dolga lenne.

Eltudja nézni, hogy te vágod és hordod be a fát..

Ilyennel miért vállaltál gyereket?

Így konkrétan most 3 van.

2023. ápr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
64%

#60: Szerinted az igazi ferfi sírva megy a sarokba, ha belekötnek :)

Egeszségedre.

Én úgy vagyok vele, hogy mindenkivel a saját szintjén kell kommunikálni.

2023. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
75%

51-es és 53-as vagyok.

Kedves 62-es! Nyilván, ha majd nem bírom, visszaváltunk gázra, ahogy ezt már le is írtam, de én szeretem csinálni! Az jobb lenne, ha csak hobbiból vadvizi evezésre járnék, sárkányrepülőznék vagy sziklát másznék? Ha úgy nézzük, a favágás az én hobbim.

Ha belerokkanok, akkor legalább olyan dologba rokkanok bele, amit szeretek. Az anyai nagymamám 89 éves korában is vágott néha fát, nem azért mert szükséges volt, hanem mert jobban szeretett a sparhelten főzni, mint a gázon és azt mondta a főzéshez neki a favágás is hazzátartozó, szükséges folyamat.

Mindenkinek más a számára kedves elfoglaltság.

Egyébként 3 gyermekem van és egy férjem.

Kedves 55-ös! Nem értem miért írsz nekem ilyen stilusban vagy esetleg változott azóta a sorszám? Én csak 2 illetva már 3 hozzáfűzést írtam a mostanival együtt és egyikben sem becsméreltem senkit. Ha valamit mégis magadra nézve sértőnek találtál, akkor elnézésedet kérem, nem állt szándékomban!

2023. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
100%
#64: igen, változott a sorszám, töröltek hozzaszólásokat, az nem neked szól
2023. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
11%

"Egyébként 3 gyermekem van és egy férjem."


Tehát 4 gyereked van:D

Nem értem, hogy a férjed miért volt ennyire felelőtlen, hogy bevállalt 3 gyereket, mikor konkrétan életképtelen ellátni őket, hát még ha tolószékes lesz..

Gratulálok neki.

Tologathatod majd fel a dombon, miközben a gyerekek 3 féle szaladnak.

2023. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
24%
55öw, álmodik az a non erektív péniszed:-D Persze álmodban az a nő szeret téged holott valszeg csak a pénzed kell neki és agyba-főbe csal normális pasikkal.
2023. ápr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
25%
#67: neked lenni különleges fogyaték
2023. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
25%

66! Milyen dombon? Budapest kertvárosi részén lakunk. Miért lenne életképtelen ellátni őket? Azért, mert nem úgy élünk, ahogy te elképzeled az ideális életet?

Pont az a nagy mázlija az emberiségnek, hogy számtalan különféle ember él benne. Nagyon unalmas lenne, ha mindenki egyforma lenne. 🙂

2023. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
0%

"Milyen dombon? Budapest kertvárosi részén lakunk."


És nem is tervezitek elhagyni? Se kirándulás, túrázás, semmi? :D izgalmas egy élet.


"Miért lenne életképtelen ellátni őket?"


Egy férfi aki két lábon éli le a 30as-40es éveit, majd hirtelen ezt elveszik tőle, biztosan tok egyszerűen állja majd az akadályokat, 3 gyerek mellett:)

Bár ha valakinek van ilyen szolgalelkű felesége, aki szószerint mindent megcsinált helyette, el hiszem, hogy mennyivel egyszerűbb.

2023. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!