Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ha a fiatoknak egyedül...

Nők, ha a fiatoknak egyedül kéne fát vágni, segít.enétek neki?

Figyelt kérdés

Tegyük fel falun éltek és fával tüzeltek és van egy kis erdőtök a telken és úgy lenne csak tüzelőtök hogy ki kéne vágni a fát, haza kéne hordani, összevágni stb.

Elnéznétek hogy a 18-20 éves fiatok ezt csinálja egyedül, vagy segítenétek neki?

Nincs opció hogy ezt meg azt csinálnám, meg hogy hívnák valakit, meg így meg úgy. Igen vagy nem?


2023. ápr. 9. 23:37
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen
49 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
84%

Édes istenem, konkrétan egy cseppnyi férfiasság nincs már a mai férfiakban, semmi!


Anyuci nélkül már fát sem tudtok vágni?

18 éves vagy, felnőtt ember és ennyire életképtelen?

2023. ápr. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
1# Nem mondtam hogy rólam van szó, sőt azt sem hogy egyedül csinálja az illető, sőt azt sem hogy az anyjával.
2023. ápr. 9. 23:40
 3/73 anonim ***** válasza:
87%

Ugy kerdezted, hogy anyakent segitenenk-e. Valaszt kapsz, es ha nem tetszik, modosul a kerdes? :D

Egyebkent nem, 20 evesen onallo felnott, meg fogja tudni oldani. 45-50 eves nokent lenne nekem mas dolgom otthon.

2023. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:

Nem módosul a kérdés. Ha nem állítottam semmit akkor nem értem miért kell ezt.

Szimpla kérdés.

2023. ápr. 9. 23:44
 5/73 anonim ***** válasza:
91%
Én is meg tudom oldani segítség nélkül, egy 20 éves fiú miért ne tudná?
2023. ápr. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
57%
Nem segitenek. Szerintem megoldja egyedul. De eleve nem laknek ilyen kozepkori korulmenyek kozott :DDD
2023. ápr. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:

De hát ugyan úgy használod te is a fát mint ő.

Akkor te mosnál főznél takarítanál rá?

2023. ápr. 9. 23:51
 8/73 anonim ***** válasza:
88%
60+ anyósom szokott segíteni a férjemnek adogatni a fát vagy fogalmam sincs de nála nem is a munka a lényeg hanem hogy vele legyen kitalál minden munkát amit ő nem tud de azért csinálja és ott van.
2023. ápr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
87%
7 Nem mosnek, mind a ketten mosnank es foznenk. Leallhatsz itt pampogni, de igy mukodik manapsag. Ja de, foznek ra, ha cserebe eltart.
2023. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
82%

Favágás nem nőnek való munka. Ha kell meg tudja csinálni, de fizikuma miatt sokkal megerőltetöbb neki.

20 éves, ereje teljében levő férfinek szégyelnie kellene, ha egy 40-50 éves nőt hagyna fát vágni. Ha az anyja, akkor pláne.

2023. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!