Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegyük fel, ha van két lányom,...

Tegyük fel, ha van két lányom, ugyanattól az anyától, nevezhetem őket ugyanúgy?

Figyelt kérdés
Lenne két Gemecser Anita nevezetű lányom, 2 év eltéréssel
2010. okt. 6. 23:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
93%
de M I N E K ???????? (tényleg érdekelne!!)
2010. okt. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
92%
nagyim falujában volt egy család, ahol nem tudtak dönteni egy második névről, így mindkét fiú András lett, ahogy az apuka. de ez már régebben volt. nem tudom, hogy lehet-e manapság. talán kell második keresztnév, ami különböző. de lássuk be, jó nagy marhaság...
2010. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
94%
23:47 idéznéd az a szakaszt. Kíváncsi vagyok rá mi az akadály jogilag.
2010. okt. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem az is gáz, ha az apuci, anyuci után kapja a gyerek. Igazán "fantáziadús", régimódi hülyeség...de ez...Anita1, Anita2?
2010. okt. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
84%
Adatrögzítés miatt nem szerencsés, mert sok helyen leginkább csak név és anyja neve kell... Meg miylen hülyeség már... mind2 ugrik, ha szólsz valakinek... Azért két nevet illene tudni megjegyezned. :P
2010. okt. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
99%
Mondjuk nevelni könnyebb lenne őket. Anita, nem szabad! Anita, mennyél kapálni! Anita, ki fog elmosogatni?!
2010. okt. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
88%
jogilag lehetséges, a születési dátum alapján rögzítik úgyis az embereket, szinte minden adatbázisban.
2010. okt. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
97%

Én János László vagyok, a testvérem László János.


Csak egy kis kreativitás, és megoldható minden! :P

2010. okt. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
47%

igen, jogilag lehetséges. miért is ne lenne az? ismerek egy embert, akinek az első feleségétől (többek között) van egy Mária nevű lánya, és a másodiktól is van egy Mária nevű lánya.


furcsa, de van ilyen, és különben is csak rájuk tartozik.

lehet például, hogy a második feleség már gyerekkorától imádta a Mária nevet, és megfogadta, hogy ha lesz egy lánya, így fogják hívni. megszületett a lány, és hiába mondta a férfi, hogy neki már van Mária nevű lánya, a nő hajthatatlan volt.

2010. okt. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
89%
Unokaocsemek nem tudtak egyezni a neveken ezert az elso lanya Erzsebet Ibolya lett a masodik meg csak Erzsebet. Komolyan!
2010. okt. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!