Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy diák egy tanévben ugyanatt...

Egy diák egy tanévben ugyanattól a tanártól mennyi szaktanári figyelmeztetést kaphat?

Figyelt kérdés
Én ebben a félévben kétszer összeverekedtem tanórán, ugyanannál a tanárnál, és így van két szaktanárim tőle. Ezt megteheti, hogy többet ad, különböző tetteim miatt ugyanaz?
2011. márc. 25. 00:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, akármennyit adhat.

De miért, mi lenne a jó, ha rögtön igazgatóit kapnál? Vagy mi a probléma ezzel?

2011. márc. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem azt kérdezed, hogy egy diák ugyanannak a tanárnak az óráján hányszor verekedhet? Mert arra a válasz határozott nulla. Sőt: órán kívül sem verekedhetsz. Kicsit furcsa a jogfelfogásod. Esetleg az az elképzelésed, hogy ha már kaptál egy szaktanárit, akkor azon az órán korlátlanul randalírozhatsz? Ha együttműködő a tantestület, akkor ebből villámgyorsan lesz osztályfőnöki meg igazgatói meg fegyelmi. Nálam már az elsőt se úsztad volna meg szaktanárival, az ennél sokkal enyhébb esetekre való, nem a verekedésre.
2011. márc. 25. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem 1 évben 17 szaktanárim volt az egyik tanártól, pl azért mert odahajolt leszidni és akkor leüvöltöttem a fejét..
2012. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!