Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsen szakmunkás...

Miért nincsen szakmunkás társkereső?

Figyelt kérdés

Diplomás, ill kizárólag diplomásoknak való társkereső van. Most mi ez a megkülömböztetés, én ezt nem értem, a diplomás ember az jobb, szebb, okosabb. Netán kevesebb bunkó, iszákos van közöttük.

Vagy a diplomás munkanélküli az több, mint a szakmunkás végzettségű munkanélküli.


Komolyan, nem értem. Nekem ugyan van diplomám, de a barátaim között sok a szakmunkás, ill közép iskolát végzet. És mindegyikük jó, remek ember.

Mi ez a megkülönböztetés, hogy diplomás, vagy nem diplomás. Hová jutott ez a világ.


2010. okt. 6. 22:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Igen,csak ez nem az ő hibájuk..
2011. ápr. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Miért nem emeled ki a kérdést annyiszor, ahányszor a rendszer megengedi? Esetleg megtaláltad a párodat a kiírás óta és már el is felejtkeztél arról, hogy ide visszagyere?


A 2010-es év már igen-igen régen volt. Azóta rengeteg változás történt sok mindenben - az egész világon.


Ha így van - hogy megtaláltad a VÉGLEGESNEK TŰNŐ párodat - akkor további sok boldogságot kívánok Szíved Választottjával! De maga ez a kérdés sok másik embertársadnak adhatna még némi reményt!

2022. júl. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!