Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincsen szakmunkás...

Miért nincsen szakmunkás társkereső?

Figyelt kérdés

Diplomás, ill kizárólag diplomásoknak való társkereső van. Most mi ez a megkülömböztetés, én ezt nem értem, a diplomás ember az jobb, szebb, okosabb. Netán kevesebb bunkó, iszákos van közöttük.

Vagy a diplomás munkanélküli az több, mint a szakmunkás végzettségű munkanélküli.


Komolyan, nem értem. Nekem ugyan van diplomám, de a barátaim között sok a szakmunkás, ill közép iskolát végzet. És mindegyikük jó, remek ember.

Mi ez a megkülönböztetés, hogy diplomás, vagy nem diplomás. Hová jutott ez a világ.


2010. okt. 6. 22:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
.....és a diplomádat ilyen helyesírással szerezted meg? Ne haragudj, de....hááát
2010. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

Az n és az m betű egymás melett van, gondolom elütötte a kérdező, mert másodszorra helyesen írta.

Bár ezt kikombinálni is kell némi ész, szóval én a helyedben nem szóltam volna...

2010. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

hányszor kezdjük még újra a diplomás vs. szakmunkás témát?

lerágott csont.

nem kéne az embereket uszítani...

2010. okt. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én pl még ebben a formában nem találtam meg ezt témát. Aki uszítást emleget, abban van a sok düh, de van ilyen.

Mivel te, kedves kérdező nem találtál ilyet, akkor készíts egyet. :) Amúgy nem is rossz ötlet! :)

2010. okt. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Harrr ***** válasza:
96%

Nemré elfogtam egy levelet :O :D


"

Nem találtál eddig szakmunkás társkeresőt?


Szerinted Kőmíves Kelemenné hogy talált párt? Vagy a Kocsis Zsuzsi? És a Drótos Abigél? Gyere te is a szakmunkás társkeresőre!


www.szakmunkastarskereso.hu/register.php


Nem találod a párod? A gonosz diplomások kinevetnek? Nem szereted a technikusokkal, diplomásokkal és OKJ-s képzéssel rendelkezőket?


ITT A HELYED!


A szakmunkás társkeresőben megtalálod életed párját, akivel összekötheted az életed! Ne habozz, ne késlekedj, neked is sikerülhet! Mit veszíthetsz? Legrosszabb esetben találsz pár kiváló szakembert a lakás felújítására! Gyere, és csatlakozz!


Ugyan itt kőműves munkára keresünk kétkezi munkást, diplomások kíméljenek. Jelige: Erős marok, acél far*k.


Szakmunkastarskereso@munka.hu"

2010. okt. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Harrr ***** válasza:
A fene, elírtam. Látszik nincs diplomám. Utállak titeket :D
2010. okt. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
Van egy ismerősöm,lány,évfolyamtársam volt általánosban.Orvos lett belőle és fiatalon hozzáment egy sráchoz,aki mesterszakács volt,de le sem volt érettségizve,ennek ellenére sok pénze volt,mert nemzetközi versenyeket nyert meg.A lány próbálta agyusztálni a srácot,h tanuljon,érettségizzen le legalább,megvette neki a könyveket,stb.,de ő nem volt hajlandó tanulni.A házasságuk tiszavirág életű volt,jó ha 2-3 évig együtt voltak,gyerek nem született.Azután a lány hozzáment egy fül-orr gégészhez,és pár éve született egy kisfiuk.Nos,a diplomás társkereső azért van,h ne csússzon ilyen "vakvágányokra" az élet(az már más kérdés,h vki számára ez nem vakvágány).
2010. okt. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Harrr ***** válasza:
67%

"Van egy ismerősöm,lány,évfolyamtársam volt általánosban.Orvos lett belőle és fiatalon hozzáment egy sráchoz,aki mesterszakács volt,de le sem volt érettségizve,ennek ellenére sok pénze volt,mert nemzetközi versenyeket nyert meg.A lány próbálta agyusztálni a srácot,h tanuljon,érettségizzen le legalább,megvette neki a könyveket,stb.,de ő nem volt hajlandó tanulni.A házasságuk tiszavirág életű volt,jó ha 2-3 évig együtt voltak,gyerek nem született.Azután a lány hozzáment egy fül-orr gégészhez,és pár éve született egy kisfiuk.Nos,a diplomás társkereső azért van,h ne csússzon ilyen "vakvágányokra" az élet(az már más kérdés,h vki számára ez nem vakvágány).

"



Akkor már értem. Jobb is, ha ezt megelőzzük. A vakvágány tényleg az a hely, ahova senki sem akar kerülni. Miután elolvastam az írásod, nagyon megsajnáltam a SZAKÁCSOT. A csaj pedig egy gyökér. Minek kellett cseszegetnie? Megélt abból amit csinált,szerette a lányt, talán a munkáját is, ezen mit változtat egy érettségi?!


Aki nem tud túllépni ilyen alap "problémán", az nem igazán ér sokat a szememben.

2010. okt. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ez nem az én véleményem volt,csak leírtam a történetet-ezt elfelejtettem hozzátenni.
2010. okt. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Harrr ***** válasza:
78%

" Ez nem az én véleményem volt,csak leírtam a történetet-ezt elfelejtettem hozzátenni."


ha nem vagy vele egy véleményen, akkor te most kapsz tőlem 10 riszpekt pontot, és egy képzeletbeli kézfogást. :D

2010. okt. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!