Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor meddig fogja ezt...

Most akkor meddig fogja ezt csinálni?

Figyelt kérdés

A férjemnek megszűnt a munkahelye két hónapja. Azóta itthon van egész nap és semmit sem csinál. De tényleg semmit, netezget, tévét néz és kész. Időnként megnézi van-e valami álláshirdetést, az önéletrajzát nem írja meg normálisan, sokszor el sem megy egy hirdetésre, mert ő azt nem fogja csinálni, neki az nem tetszik, vagy úgy sem veszik fel, nem nagyon erőlteti meg magát szerintem.


Néha még lecsesz, hogy miért nem csináltam kaját. Én dolgozok. A legnagyobb baj az, hogy ő keresett 300ezret néha többet én meg keresek max százat. Hitelünk van a házon, az egyik kocsin, anélkül nem tudok bejárni dolgozni, tankolni kell, számlát fizetni, enni, gyógyszert venni (persze most esett be egy kis betegség is, ami sok ezer a patikában)... Az én fizetésem a hitelekre és benzinre elég kb. Mintha fel sem fogná! Én keresem neki az állást ő meg nem csinál semmit, csak úgy el van, mint valami nagy hülye gyerek. Meddig csinálja még ezt? Lassan a hajam kihullik, hogy mi a fene lesz!


2010. okt. 6. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ne törődj vele egy ideig. Ne főzz rá, ne mosd ki a ruháit stb. Majd csak észreveszi magát. Ha továbbra sem változik, hagyd el.
2010. okt. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez borzaszto!No comment...
2010. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

24 év házasság után nem biztos, hogy az elhagyást szeretném választani.


Nem volt vele semmi baj, de mióta nem dolgozik. Ha én mondok neki valamit, akkor jaj hagyjam már, ez se jó az se jó. Ha kiakadok, jaj hagyjam már és megy a tévé elé. Ha nem hagyom békén ordít. Most depressziós vagy mi? Küldjem pszichológushoz? De biztos azon is kiakadna.

2010. okt. 6. 21:33
 4/18 anonim ***** válasza:
hát ezzen nem biztatni akarlak, én már több mint egy éve ezt csinálom, annyi különbséggel hogy minden nap jelentkezek valami hirdetésre. :)
2010. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mond meg neki egyik délután hogy most veled jön fürödjön meg öltözzön fel normálisan és vidd el valahova jelentkezni.Akárhova ahol tudod hogy biztos felveszik és van felvétel.Tesóm is igy járt(tudom nem ugyanaz) de a helyzet hasonló sehogy se tudtunk rá hatni csak itthon ül de semmit nem volt képes csinálni még a füvet se vágta le,megvárta míg anyu megcsinálta(én se nyírtam le de ezen kivül főztem és takarítottam plusz meló és suli).Aztán most már egy ideje van munkája és rájött hogy nincs más választása.
2010. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azt gondolom,hogy ülj le vele,és ugyanezt mond el neki,amit ide leírtál,ez nem egy olyan dolog,amit nem fog felfogni. Szóból ért az ember....
2010. okt. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21:35 vagyok,akár egy gyárhoz is viheted.Vagy kapcsoltasd ki a kábeltvt esetleg mond le a netet ha ott lóg egész nap.Aztán ha mérgelődik mond meg neki hogy nincs rá pénz ha pl netezni akar menjen el ő is dolgozni mert te nem bírod egyedül.
2010. okt. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, ahogy kiderült. Kb. egy hétig pörgött, hogy úristen "felkopik az állunk" muszáj valamit találni, még olyan helyen is volt, ahol nem is volt hirdetés, meg minden. Aztán most teljes apátia, az sem érdekli, ahol van állás hirdetés...
2010. okt. 6. 21:37
 9/18 A kérdező kommentje:
21.37 na ez kész. A munkahely megszűnés előtt írt alá újabb egy évet egy négyezerrel drágább csomagra, mint az előző volt. Végül is miért lenne egyszerűbb az életünk?
2010. okt. 6. 21:41
 10/18 anonim ***** válasza:
Azért mondom hogy oda kell vinni hogy ne legyen választása.Ha tetszik neki ha nem.
2010. okt. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!