Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig fogja ezt csinálni a...

Meddig fogja ezt csinálni a nővérem? :S

Figyelt kérdés
Van egy 18 éves nővérem, eddig kétszer "végezte" el a harmadik osztályt gimiben, most megint megbukott matekból, de tanárhoz jár és pótvizsgázni akar... Soha nem fog leérettségizni? Ráadásul a gyerektartást is fizetni kell.. Hiába mondtuk neki hogy járjon fodrász suliba, mert nagyon ügyes lenne..Miért jó ez, miért nem képes tanulni?
2010. júl. 26. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Hát nem tehetsz semmit!! Ő ez melledt a döntés melledt döntött...

Amugy nem a te bajod ha nem lesz okos...

Te nagyon okos lehetsz,mert te szeretnéd valamire vinni az életbe

2010. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de miért jó ez neki? pedig ha kicsit szorgalmasabb lenne, biztos meg tudná csinálni...
2010. júl. 26. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem szeretek tanulni,ha valaki nem akar nem is teszi! Sajnos mint mondtam én is ilyen vagyok...

Beszélj vele mondd el neki hogy ezzel nem ér el semmit ha nem tanul nem lesz belőle tanult ember...

:) sok sikert

2010. júl. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm (: próbáltunk vele beszélni, de senkire se hallgat..valószínűleg nem tudja mennyire fontos hogy tanuljon..
2010. júl. 26. 21:11
 5/9 anonim ***** válasza:
18 éves,ha akar valamit kezdeni az életével akkor itt az ideje hogy lépjen...
2010. júl. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem az unokabátyám van így. 8.ba is többször bukott, elsőben is, most a 2-3. osztályt egybe járta VOLNA le, de meginnt megbukott. 21 lesz.. -.-" ezt csak ők tudják, hogy mért jó nekik..
2010. júl. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ráadásul a gyerektartást is fizetni kell.. "


Ne haragudj, de kifejtenéd ezt nekem bővebben légy szíves mert én nem értem :(

2010. júl. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nővérem is ha jól tudom általános suliban is megbukott kétszer..de akkor pótvizsgával átengedték
2010. júl. 26. 21:18
 9/9 A kérdező kommentje:
aaa azt nem írtam oda, hogy féltesóm, szóval nem velünk lakik, hanem az anyjával, ezért apukámnak kell gyerektartásr fizetni neki, bocsánat, ez kiment a fejemből!
2010. júl. 26. 21:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!