Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fogja ezt csinálni?

Meddig fogja ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Babám 5 hónapos már 1 hónapja hátról hasra tud fordulni és két napja sikerül neki hasról hátra is és egész nap ezzel van el. Viszont éjjel csak hason tud aludni, de hajnalban 2-3 körül elkezd mocorogni, oldalra fordul majd hasra, majd másik oldalra ismét hasra aztán hátára amire felébred és alig tudom vissza altatni. Magyaráz dünnyög a cumival játszik, próbálja betenni a szájába vagy ha messze van elérni. Én már napok óta alig alszom. Meddig fogja ezt csinálni vagy már ez lesz mindig???:)
2011. szept. 2. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Neki ezek újdonságok! Rájött, hogy tud forgolódni, most ezt csinálja állandóan. AZ sajnálatos, hogy ha a hátára fordul, felébred, de nem gondolom, hogy ezt sokáig fogja így produkálni.

Majd ha már ülni tud, akkor az istennek sem fogod rávenni, hogy hasaljon:-)

Ha meg már állni fog, akkor próbáld meg erőnek erejével leültetni:-)

Ha már tud menni...na akkor lehet sok kilót leadni, mert nem fog megállni!

MIndez az újdonság ereje...

Majd elmúlik!

2011. szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt sajnos nem tudom, meddig fogja csinálni, és nem is akarlak elkeseriteni, csak tudjál róla, hogy az én babám is kb.5 hónaposan kezdte ezt, amit irtál, most 7 hónapos, és non-stop megy ez a műsor éjszaka. Pedig az első éjszaka után én is ugy gondoltam, hogy nem birom tovább, mégis eltelt azóta 2 hónap. Azért én is kiváncsi lennék, ha vki megirná, mikor lesz ez jobb.:) Bár azt mondják, ha állni tanul, még rosszabb lesz...
2011. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon biztató .....:)) Akkor ezek szerint én már nem is alhatok :)
2011. szept. 2. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!