Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha azaz érzésem,...

Mit tegyek, ha azaz érzésem, hogy nem tudok leszakadni 28 évesen az anyukámról?

Figyelt kérdés

De ő sem rólam. Olyanok vagyunk, mint a barátnők, amit több szempontból is problémásnak tartok....


Rajta kívül sajnos nincs senkim. A barátságaimnak annyi. Túlságosan introvertált vagyok.


Szívem szerint lelépnék. De ehhez is "b*lfasz" vagyok.

Sajnos még tanulok, de nemsokára végzek.

Tisztában vagyok vele, hogy elbasztam sok mindent az életemben, de fojtogató érzés, hogy ennyire szoros a kapcsolatom az anyámmal.


Engedne is a "karmai közül", de ugyanakkor úgy érzem, hogy mindenről leakar beszélni, mert félt.


Utálom magam, hogy nem nőttem fel hamarabb.


Nő vagyok, ha ez számít.


Magamat tanítom főzni stb, mert még ezt sem volt képes továbbadni.

Mindennel kiszolgált.


Várom a beszólásokat, mert lehet, hogy megérdemlem.


2023. márc. 14. 17:48
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A legjobb kifejezés "anyukám bűvkörében" vagyok.

Traumakötés, vagy mi a fene.


Ha lenne egy lányom, minél korábban megtanítanék neki mindent és "lökném ki" a nagyvilágba. És azt mondanám, ide bármikor visszajöhetsz, de jogod van szabadon élni.:)

2023. márc. 14. 19:26
 12/19 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem a megtanításon múlik. Anyád gyerekkorod óta betegesen magához köt.
2023. márc. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%

Igyekezz minél hamarabb kikerülni a "bűvköréből ",talán még nem késő.

Anyukád nem szeret,hanem maga mellett tart,talán,mert azt akarja,ha neki nem jött be az élet, neked se jöjjön be.Ha szeretne,már rég arra ösztönzött volna,hogy önállósodj,láss világot,barátkozz,alapíts saját családot.Nem ad tovább semmit ,mert nem hogy nem tud,nem akar,hogy légy önállótlan,maradj örökös gyerek szerepben,hogy ezzel is magához láncoljon.

2023. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ha nem lépsz drasztikusan akkor 20 év múlva is ebben a helyzetben elszel.
2023. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%
Töltsd le a badoot és keress valakit.
2023. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%
Az introvertált embereknek is vannak barátaik, sőt jellemzően párkapcsolatuk, gyerekeik is. :D Tessék szépen dolgozni ezen.
2023. márc. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Költözz közel hozzá, így amikor hiányzik könnyen átmehetsz.

Később ha lesz gyereked, akkor is hasznos, hogy közel van, ha vigyázni kell a gyerekre.

Nem tudom miért szidjátok így az anyát, a kérdező még tanul, olyankor sok egyetemista lakik otthon.

Olcsóbb is.

Idősebb vagyok, de én is így vagyok anyával. Közel lakik hozzánk.

Ő a legjobb barátnőm.

Mindent tud rólam, ismeri minden mimikám, előre tudja, hogy mikor mire gondolok, együtt sorozatozunk, programozunk, megbeszéljük a könyveket..

Igaz, az én anyukám nagyon jó anya. Kivételesen jó anya és ember. Nem, nem csak én látom így, hanem mindenki aki ismeri.

Nekem nincs is szükségem barátokra.

Minek? Ha ott van anya, aki a legjobban ismer.

Egy jó anya nem árulja el a barátságotokat, nem fekszik le a pasiddal, nem árulja el a titkaidat és nem beszél ki a hátad mögött.

Sokszor hallunk ilyet.

Nekem az is gondot jelentett, hogy művelt vagyok, szeretek olvasni, múzeumokba, galériákba, színházba és könyvtárakba járni.

Ezt tiniként mindenki unalmasnak tartotta, sajnos a felnőttek többsége is.

Elég hosszú kett a válaszom, a lényeg az, hogy szerintem nem gond, ha valakinek az anyja a legjobb barátja.

2023. ápr. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 💚
2023. ápr. 27. 17:57
 19/19 anonim ***** válasza:
17-es vagyok. Azt hittem, hogy lepontoztok örülök, hogy megértettetek.💜
2023. ápr. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!