Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha azaz érzésem,...

Mit tegyek, ha azaz érzésem, hogy nem tudok leszakadni 28 évesen az anyukámról?

Figyelt kérdés

De ő sem rólam. Olyanok vagyunk, mint a barátnők, amit több szempontból is problémásnak tartok....


Rajta kívül sajnos nincs senkim. A barátságaimnak annyi. Túlságosan introvertált vagyok.


Szívem szerint lelépnék. De ehhez is "b*lfasz" vagyok.

Sajnos még tanulok, de nemsokára végzek.

Tisztában vagyok vele, hogy elbasztam sok mindent az életemben, de fojtogató érzés, hogy ennyire szoros a kapcsolatom az anyámmal.


Engedne is a "karmai közül", de ugyanakkor úgy érzem, hogy mindenről leakar beszélni, mert félt.


Utálom magam, hogy nem nőttem fel hamarabb.


Nő vagyok, ha ez számít.


Magamat tanítom főzni stb, mert még ezt sem volt képes továbbadni.

Mindennel kiszolgált.


Várom a beszólásokat, mert lehet, hogy megérdemlem.


2023. márc. 14. 17:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
39%
Kamu.
2023. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem az...
2023. márc. 14. 18:08
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát erőltesd a dolgot egy kicsit, aztán majd lendületet vesz.
2023. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon szomorú életed lesz, ha így folyatatod. Anyukad nem szeret, és nem is félt. Csak ebbe van csomagolva. Nehéz felismerni, de máris látható. Nincs egy ember sem a környezetedben.
2023. márc. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
De mi lett a barátaiddal?
2023. márc. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy jó pszichológust. Anyád nem fogvelengedni. Magadtól kell lépni.
2023. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád csak azért tart magad mellett hogy ő ne legyen egyedül, különben ha jobban szeretne téged, felhívná a figyelmed hogy jobb lenne saját lábadra állj, hogy legyen családod stb, mert ez így nem fog működni ha otthon maradsz. Tudom, mert az én anyám is pont ezt csinálta és simán végignézte volna, hogy nem foglalkozom a saját életemmel, és otthon szenvedek vele. De én még ki tudtam lépni valahogy a gödörből.
2023. márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat !


Nagyon elgondolkodtató.


(Képzeljétek el, hogy olyan önállótlan vagyok, hogy idegenektől szoktam segítséget kérni, nem tőle.

Ő NEM TUD EGYSZERŰEN SEMMIT SEM TOVÁBB ADNI !)


Egyébként éveken át mentális problémáim voltak(evészavar, depresszió, szorongás, személyiségzavar), ezért veszítettem el a barátaimat...

2023. márc. 14. 19:15
 9/19 A kérdező kommentje:

Nagyon magas az önkritikám. Pontosan tudom, hogy miért viselkedik így az anyukám. De magamat nem értem, hogy miért hagytam ezt?:/

Nekem ez a nagyobb árulás, amit magammal csináltam, hiszen én felelek az életemért.

2023. márc. 14. 19:17
 10/19 A kérdező kommentje:
Amint lehet felkeresek egy terapeutát.
2023. márc. 14. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!