Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek, hogy nem fogok tudni...

Félek, hogy nem fogok tudni leszakadni a szüleimről. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Most fogom kezdeni a középsulit, nem akarok továbbtanulni de lehet, hogy mégis fogok. Hamar le akarok lépni, nem akarom, hogy ők tartsanak el. Tudom, hogy ez úgyis akkor fog kiderülni de remélem, hogy el fogom tudni tartani magam. Szerencsére nálam megmarad a pénz, remélem később is így lesz. Nem akarom elhagyni Magyarországot de lehet, hogy muszáj lesz és akkor Amerikába megyek vagy Angliába. Csak attól félek, hogy nem tudom majd csak úgy itt hagyni őket, tök rossz belegondolni, hogy külön kellesz élnem meg minden vagy ha lelépek külföldre akkor sokkal messzebb leszek tőlük és nem jöhetek csak úgy haza hétvégén. Szerintetek ez fog változni? Mit csináljak?

15/L


2012. aug. 24. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Mit agyalsz azon, ami még nem történt meg?

Bőven fogsz változni az elkövetkező évek alatt is.

2012. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
15 éves vagy, nagyon sok minden meg fog még változni...
2012. aug. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit agyalok... szerintem már lassan elkezdhetek ezen gondolkozni, nem akkor egyszerre mindent, hogy úristen mit csináljak.
2012. aug. 24. 12:07
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Jézusom... Már bocsi, de ez hülyeség. 15 éves vagy, tehát minimum 3 éved van a 18. születésnapodig. Gondolom nem aznap akarsz lelépni, lehet, hogy 19 évesen érettségizel, tehát szerintem legalább 4-5 éved van még.

Addig még teljesen megváltozhat a gondolkodásmódod is, hiszen még kislány vagy.

2012. aug. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hamarabb eljutsz Pestre Angliából, mint Zala megyéből. Nem kell ilyesmiken izgulni.
2012. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%

Nyugi. Most újabban ez a divat, ezzel lehet a legjobban támadni valakit, aki egyébként tisztességes ember. Mikor szakadsz már le, mikor csinálsz már valami értelmeset, meddig maradsz még a Mama Hotelben, stb. Elmondom neked, hogy hacsak nincsen komoly vagyonotok, akkor addig amíg saját jövedelmed nem lesz, nem fogsz tudni leválni. Akkor is valószínűleg egy albérletben fogsz kezdeni, esetleg a pároddal közösen. De ez még nem most lesz egészen biztosan. A másik lehetőség, hogy maradsz otthon, és gyűjtöd a pénzt egy saját otthonra, ha pályakezdőként meg tudsz fogni egy jobb állást és lesz annyid, hogy félre tudjál tenni, ez viszont kitolja a leválást pár évvel (én így csináltam).


Amúgy megjegyzem, akik ilyennel cseszegetnek, legtöbbször pont az a csöves társaság, aki nem tudja, hogy mit eszik a jövő héten, ellenben övé a nagybetűs SZABADSÁG. Ne foglalkozz velük.

2012. aug. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 12:07

Tudod, az életkor növekedésével sokat változik az ember . Pár évvel később könnyen lehet, az elválást már nem így éled meg, mint most, hanem természetes dolognak fogod majd megélni.

2012. aug. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez még nagyon messze van. Ha tovább tanulsz, akkor elkönyvelheted, hogy még 10 évig otthon fogsz lakni kb. Ha 18 után el mész dolgozni, akkor is kell kb. 1-2 év, mire annyi pénzt felhalmozol, hogy el tudj menni egy albérletbe. Szóval elég erre visszatérni pár év múlva.
2012. aug. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz, mert egy érettségivel nem olyan egyszerű elhelyezkedni vagy olyan melót kapsz, amiért izzadni kell. :/
2012. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!