Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keressem fel a gyerekem...

Hogyan keressem fel a gyerekem apját?

Figyelt kérdés
Lassan megszülök, ha túlhordom is max egy hónap. 1 hónapja szakítottunk, csúnyán váltunk el viszont mindig állította hogy fontos neki a gyerek perel ha kell stb.. igazából azóta semmit se tud rólunk, nem érzem hogy érdekli a gyerek. Viszont szeretnék vele beszélni hogy most mit akar vagy mivan.. azt állította tiltom a gyerektől ( 1x mondtam ilyet de sosem bizonyítottam ezt, ha akarna elérne.. ), azonban nekem nagyon szarok így a mindennapok hogy nem tudom mire számítsak lesz e apja a gyereknek ilyenek, nincs kedvem pereskedni, mint mondtam én nem tiltom a gyereket az apjától, viszont ha nem akarja mondja meg, ez így nagyon rossz hogy nem tudom mi lesz. Félek felkeresni mert állandóan megbántott, de már bem birom tovább, tudni akarom hogy lesz tovább
2023. márc. 11. 19:29
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
#26 megfogadom a tanacsod! igazad van.. exanyost is ahogy felhoztad, na o hianyzik meg ide nekem legkevesbe. Egyenlore szerencsere nem szorulunk ra mivel szuleim mindenben tudnak tamogatni minket. Majd kezd valamit a helyzettel o ha akar.. igazatok van nagyon is!!
2023. márc. 13. 14:39
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
17- ha perli az apát gyerektartásra,akkor nem" csá, azt ennyi..." mert onnantól az apának JOGAI lesznek. Amivel meg is fogja keseríteni a kérdező és a gyerek életét. Ha nem nevezi meg,mint apát, akkor sanszos, hogy sóherebb annál a pali, hogy kifizessen egy apasági vizsgálatot és esélyes, hogy békénhagyja majd őket. Nem éri meg párezer ft gyerektartás miatt a nyugalmadat feláldozni. Főleg, ha még ezt se fogja rendszeresen fizetni, mert "nincs munkája /nincs bejelentve". Viszont idegileg ki fog csinálni, az biztos.
2023. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%
SMS-ben értesítsd hogy gyereke született. Hívd fel a figyelmét hogy az ügyvéd fogja kézbesíteni a gyerektartási végzést, ne lepődjön meg ha letiltják a fizetéséből. Arra figyelj hogy a felesége ne tudja meg (így illik).
2023. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!