Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keressek társat,...

Hogyan keressek társat, hogyha nem akarok gyereket (soha)?

Figyelt kérdés

Nem írhatom ki magamra nagy betűkkel... Meg nem kezdhetek el rögtön az első randin ennyire távlati tervekről beszélni a pasival... viszont mégse ártana ezt minél hamarabb tisztázni.

Igen, tisztában vagyok vele, hogy nehéz lesz így párt találnom, mert mindenki szeretne gyereket, de gondolom, nem megoldhatatlan, mert vagyunk egy kevesen, akik meg mégse akarnak. De hogy találjam meg?


2010. júl. 19. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

erre én is gondoltam,én se szeretnék gyereket soha.

így tényleg nehezebb egy olyan pasit találni, mert gondolom azért a férfiak is vágynak egy idő után gyerekre...előbb utóbb ezt tisztázni kell, de nem az első pár randin.

:S

2010. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%

fiú vagyok,énse akarok gyereket :DD

hol laksz?:P

2010. júl. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Én társkeresőn ismerkedtem anno, próbáld meg, 4 és fél éves kapcsolatom van onnan. Oda ki is lehet írni, hogy nem akarsz gyereket.

Semmivel sem rosszabb neten ismerkedni, mint élőben, ott is vannak hazugok és jók, mint a "való világban".

(én se akarok gyereket, bár párom igen, mert nem hitte el, hogy komolyan írtam ki, fiatal voltam akkor még szerinte :D Most már elhiszi és ha úgy alaklulnak a dolgok, akkor megválunk egymástól. )

20/L

2010. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Tessék már is van egy jelentkező... :D
2010. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Hát végül is már az első randin közölheted,de csak úgy finoman,pl.ha elmegy mellettetek egy kisgyerekes anyuka,akkor óvatos megjegyzést teszel neki,hogy mennyire nem szereted a gyerekeket.Valószínűleg reagálni fog rá valamit,abból leszűrheted,hogy érdemes-e folytatni vagy keresgélj tovább.

Én sem szeretnék egyébként:)

2010. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Sajnos ez nem így megy. Még ha közlöd is vele az elején, hogy nem akarsz gyereket, lehet, hogy azt gondolja, ugyan, majd 10-15 év múlva.

Illetve az is lehet, hogy ő most nem akar, de pár év múlva vágyni fog rá.

Ezt nem lehet kiszámítani.


Igen, viszonylag az elején közölni kell, de csak akkor, amikor úgy érzed, hogy már elég komoly a kapcsolatotok, de még nem okozna akkor fájdalmat, ha mégis abbahagyjátok.


Illetve lehet, hogy valakivel 10 évet leélsz boldogan, majd akkor kell megválnotok egymástól. Ez benne van a pakliban.

2010. júl. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Keress olyat akinek már van gyereke, és a probléma megoldva.
2010. júl. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is írd ki, ha társkeresőn ismerkedsz. :)

Biztos találsz magadnak egy párt, aki ugyan így gondolkodik, és boldogan leélné veled az életét. ^^

2010. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem mindenképpen olyan pasast keress, akinek már több gyereke is van korábbi kapcsolatból és nem akar újat. gyerektelennel ne kezdj, én azt tapasztalom, hogy még a legkőszívűbbnek tűnő macsó is akar gyereket, ha megtalálja álmai nőjét.
2010. júl. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egy elegáns,három gyermekes,elvált felsővezetőnél nyugodtan próbálkozhatsz:)
2010. júl. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!