Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keressek társat,...

Hogyan keressek társat, hogyha nem akarok gyereket (soha)?

Figyelt kérdés

Nem írhatom ki magamra nagy betűkkel... Meg nem kezdhetek el rögtön az első randin ennyire távlati tervekről beszélni a pasival... viszont mégse ártana ezt minél hamarabb tisztázni.

Igen, tisztában vagyok vele, hogy nehéz lesz így párt találnom, mert mindenki szeretne gyereket, de gondolom, nem megoldhatatlan, mert vagyunk egy kevesen, akik meg mégse akarnak. De hogy találjam meg?


2010. júl. 19. 16:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%

Sztem is a legegyszerűbb netes társkereséssel próbálkozni. Én is ott találtam meg a férjem 7 éve, és most van egy 5 hónapos Kisfiúnk:) De a volt kolleganőm pl ugyanígy gondolkozott, mint Te, és most egy elvált, 1 gyerekes férfi felesége, a kiscsajjal úgy-ahogy kijön kéthetente...

Bocs az off-ért, de megkérdezhetem, miért nem szeretnél? Miért vagy olyan biztos abban, hogy soha? Vmint valóban az is fontos kérdés, más gyerekét elfogadnád-e?

2010. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Még dolgozom nem nagyon tudok most hosszasan írni, de én sem akarok gyereket soha és engem is érdekelnének a tanácsok.

Csak azért írtam, hogy el ne felejtsem a kérdést :)

2010. júl. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Na mit kellett már lepontozni?Azt,hogy nem akarok gyereket?Hát nem is.
2010. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A társkeresőre gondoltam én is, mert oda ugyebár ki lehet írni, de élőben elég megoldhatatlan azt hiszem :(


Valamelyikőtök kérdésére válaszolva: Nem, más ember gyerekét sem fogadnám el.

2010. júl. 19. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!