Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keressem fel a gyerekem...

Hogyan keressem fel a gyerekem apját?

Figyelt kérdés
Lassan megszülök, ha túlhordom is max egy hónap. 1 hónapja szakítottunk, csúnyán váltunk el viszont mindig állította hogy fontos neki a gyerek perel ha kell stb.. igazából azóta semmit se tud rólunk, nem érzem hogy érdekli a gyerek. Viszont szeretnék vele beszélni hogy most mit akar vagy mivan.. azt állította tiltom a gyerektől ( 1x mondtam ilyet de sosem bizonyítottam ezt, ha akarna elérne.. ), azonban nekem nagyon szarok így a mindennapok hogy nem tudom mire számítsak lesz e apja a gyereknek ilyenek, nincs kedvem pereskedni, mint mondtam én nem tiltom a gyereket az apjától, viszont ha nem akarja mondja meg, ez így nagyon rossz hogy nem tudom mi lesz. Félek felkeresni mert állandóan megbántott, de már bem birom tovább, tudni akarom hogy lesz tovább
2023. márc. 11. 19:29
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem menj el az apához személyesen és kérdezd meg.

Többet jelen helyzetben sajnos nem tehetsz :(

2023. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
88%

ne gondolkozd tul mert azt teszed. Irjal neki es kesz. ennyi. 37 eves vagy nem 18. Megirod neki: hello, remelem jol vagy. en jol vagyok a kicsivel is minden rendben nemsokara itt a nagy nap. szeretnel a korhazban megkatogatni minket vagy majd otthon?


Ha erre nem jon valasz akkor majd kapjon egy levelet mert bizony gyerektartast fizetnie kell mind1 hogy mit akar.

2023. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod a döntés jogát az ő kezébe tenni? Miért nem akarod a valóságot látni? Felelős vagy a gyerekedért ha úgy döntöttél, hogy a világra hozod. Nem érdeklődik sem rólad, sem a gyerekéről. Jobb lenne szerinted, ha megígérné, hogy jön, keresi a picit, közösen viselitek gondját? Majd rájönnél, hogy hazudott újra, de te megint ülsz a hintában, ígér, fenyeget, hízeleg, hinta-palinta. Tett apasági nyilatkozatot? Az egy dolog, hogy nem akarsz pereskedni, de ez nem akarás kérdése. A gyerek státuszát hivatalosan rendezni kell. Elismerés, gyerektartás megállapítása. Az időt tudod húzni, ő megváltozni nem fog. A gyereknek viszont nagyon nem mindegy, hogy te hányszor zuhansz vissza a reménykedés-csalódás hullámvasútba.
2023. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
95%
9. a gyerek születéséről sem kell sms-t írni. majd ha érdekli, keresi. annyi logikája csak van, hogy rájöjjön, hogy meg kell születnie.
2023. márc. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
94%
Elperli a gyereket? Ugye most csak hülyéskedsz? Ha valaki annyira kretén, hogy a terhesség közben nem áll melletted, annak esze ágában sincs a gyerekkel foglalkozni. Te viszont igenis indítsd el a pert a gyerektartás megállapításához. Ne legyen benned semmi félreértelmezett büszkeség, hogy neked nem kell a pénze, mert azzal a gyerekeket lopod meg.
2023. márc. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
77%
Én sehogy nem keresném, sőt,inkább távol tartanám magam tőle. Nem nevezném meg , mint apát, nem kérnék gyerektartást se, inkább semmi közünk ne legyen egymáshoz. Amilyen embernek leírod, na, nem kellene , hogy évekig idegbaj legyen az életem, a nyugalmunk mindennél fontosabb. Még annál a pár forintnál is, amit gyerektartásként kipréselnél belőle.
2023. márc. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
60%

A gyerektartás kiperelném belőle - bírósági úton kötelezve apaságira -, és ennyi.

Ez az ember csak arra volt jó, hogy teherbe ejtsen téged, aztán csá.

2023. márc. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
85%
Ő már döntött, nem keres téged.Felesleges kérdezned, mert már megadta a választ.A jogi részét viszont intézd, gyermektartás szb.
2023. márc. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
78%
Perre szukseg van mar a gyerek jogallasat tendezni kell illetve a gyerektartas osszeget is. Leven az a gyereke a gyerek joga!
2023. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos, hogy 37 évesen és "mindenórásként" nem azon törném a fejem, hogy a terhességem utolsó felében lelépett palimmal mi legyen!

Ha érdekli őt a gyereke, akkor majd ő megkeres, ha nem érdekli, akkor feleslegesen nem aláznám magam és a gyerekemet.

37 évesen elvárható már annyi egzisztencia bárkitől, hogy egyedül is felnevelje a gyerekét, nem hiszem, hogy egy perrel kicsikart 20 ezren múlhat.

Ha záros határidőn belül nem jelentkezik a pasi, akkor "ismeretlen apaként" anyakönyveztetném a gyereket - egyetértve a 16-os válaszolóval - és élnék boldogan, hogy van egy aranyos babám és megszabadultam ettől a rakás trágyától.

2023. márc. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!