Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan keressem fel a gyerekem...

Hogyan keressem fel a gyerekem apját?

Figyelt kérdés
Lassan megszülök, ha túlhordom is max egy hónap. 1 hónapja szakítottunk, csúnyán váltunk el viszont mindig állította hogy fontos neki a gyerek perel ha kell stb.. igazából azóta semmit se tud rólunk, nem érzem hogy érdekli a gyerek. Viszont szeretnék vele beszélni hogy most mit akar vagy mivan.. azt állította tiltom a gyerektől ( 1x mondtam ilyet de sosem bizonyítottam ezt, ha akarna elérne.. ), azonban nekem nagyon szarok így a mindennapok hogy nem tudom mire számítsak lesz e apja a gyereknek ilyenek, nincs kedvem pereskedni, mint mondtam én nem tiltom a gyereket az apjától, viszont ha nem akarja mondja meg, ez így nagyon rossz hogy nem tudom mi lesz. Félek felkeresni mert állandóan megbántott, de már bem birom tovább, tudni akarom hogy lesz tovább
2023. márc. 11. 19:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Vedd lezártnak és a babával foglalkozz, készülj a szülésre és legyen válaszod, ha a volt pasid felbukkanna, de a baba miatt ne fogadd vissza. Téged már jó párszor megbántott, a gyereknek ne ezt a jövőt szánd.
2023. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
95%
Ha fontos lenne ő keresne....
2023. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim válasza:
89%
Sehogy…ne haragudj már aki fel csinál majd ott hagy azért epekedsz, azért ez k..va gaz…értelek én de ha gyereket néznéd csak akkor sem kéne…ilyen trogert találni bárhol
2023. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
69%
A gyereknek nem jó az idegesség már most sem...sajnos. Persze érthető, hogy ideges vagy. Beszélj vele, elmondhatod, hogy ha téged idegel, idegeli a gyereket is, ha annyira nagy apa segít...
2023. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
nem kapcsolatot akarok vagy bekulni… felreertitek, az erdekelne hogy most akar e foglalkozni a gyerekkel vagy nem
2023. márc. 11. 19:46
 6/33 A kérdező kommentje:
tudom hogy valoszinu nem erdekli.. de szeretnem ha tudna rola ha megszuletik meg ilyenek
2023. márc. 11. 19:47
 7/33 A kérdező kommentje:
illetve nem akarok pert ha lehetseges, es elobb utobb szerintem ha mas nem az anyja miatt belekezdenek
2023. márc. 11. 19:48
 8/33 anonim ***** válasza:
84%

37 éves vagyok.

Anyám mikor terhes lett velem, apám el hagyta .

Jelenleg 5 nőtől 6 gyereke van(köztük én is).

Anyám sosem tiltott tőle 1 lépcső házra "is" laktunk apámtól akkor sem jött át.

Neki az ital a hülye élet fontosabb.

Nagyon gondold meg mit teszel.

Én anyám halála után át vettem a 12 éves hugomat (aki másik gondoskodó apától volt a kapcsolatukban de apuka is meghalt idő előtt).

Szóval át vettem mint a féltesó gyám .

Én nem akarok soha gyereket magamnak és barátnőm sem szeretne.(ő akarata)

De te adj meg mindent a gyermekednek,ha az apja nem keresi ha perel azzal saját maga alatt vágja a fát.

Filléreket fizet majd a fel nevelésre :(

A legfontosabb számodra a kis baba legyen.

Nekem a húgom lett a gyermekem lelkileg .

Ha úgy érzed keresd fel az apját ,beszélj vele.

De gondolkozz... miért is nem keres téged? Hisz te hordod ki a gyermeketek

(Választ csak te és ő tudhatjátok)

2023. márc. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
98%

Az hogy nem keres az maga a válasz. Hidd el nem érdekli. Azért a gyerek születéséről írjál neki egy sms-t. Aztán eldönti keres-e, de te ne csinálj ennél többet. Arra készülj hogy nem lesz apja a gyereknek, legalábbis ő nem, így nem fog kellemetlen meglepetés érni.

Hirtelen felindulásból sok "apa" fenyegetőzik elperléssel aztán végül még hétvégente se látogatja a többség, aki ilyen tróger.

2023. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
90%

A gerinc a zsebnél kezd oldódni...ahol a "lóvé".

Azért nem hagynám annyiban, a gyerektartás kötelező. Amúgy az állam eléggé keményen ráállt erre a témára amennyiben hihető...

2023. márc. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!