Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám rajtam akar majd élősköd...

Anyám rajtam akar majd élősködni, nem gondol a jövőjére, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok vallásos, az én világnézetem szerint nem én kértem az életet, a szüleim döntöttek úgy, hogy gyerekeket vállalnak, és kutya kötelességük volt (lett volna) megadni mindent, érzelmileg és anyagilag is.


Nem megyek bele a dolgokba, n igazán voltak jó szülők, nem volt nyugodt gyerekkorom miattuk. A lehető leghamarabb költöztem el, és nem akarják megerteni, főleg anyám, hogy ez milyen súllyal bír. Mert nyilván nem azért költözök el, hogy majd velük élhessek, én saját, nyugodt életet szeretnék.


Albérletben laknak apámmal, 15 éve költözünk egyik albérletből a másikba, a kocsira vettek fel hitelt, amit fizethetnek szép számmal. Anyám két kézzel szórja a pénzt, mintha nem lenne holnap. Minden sz.rt megvesz, mondván "akciós volt", de annyi akció, amit ő behazudik a világon sincs. A hulyesegre van pénz, de az öcsémnek 10 hónapot kellett várni a szemüvegére, mert elszórja a pénzt és a fontos dolgokra nem marad és sajnálja.


2023. márc. 5. 13:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%

12. Miért ha te nem szereted a gyereked az a gyerek hibája vagy a tiéd?

Mert szerintem a tiéd, ugyanis te vállaltad a gyereket, ő nem tehet semmiről...

2023. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
21%

A kérdező úgy érzi, hogy senkitől nem kapott semmit illetve csakis rosszat, így hát ő sem ad senkinek semmit.


Ez van!

2023. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
3%

13-as: attól függ, hogy milyen az a gyerek.


Mert szerintem egy jó kapcsolat nem csupán az egyik félen múlik.

2023. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
93%
Ok. Es? Mi a kerdes? Élősködni azon lehet, aki hagyja. Ne hagyd. Nem is értem hogy mi q problémád, ha nem otthon élsz
2023. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
91%
Semmit nem kell tenned, ha pénz kér nem adsz, mert nincs, ennyi! Ha meg nem hagynak békén, akkor teljes kapcsolat megszakítás.
2023. márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
94%

Ne adj nekik pénzt nem a te felelőséged eltartani őket. Attól,hogy a gyerekük vagy nem tartozol nekik semmivel. Ők vállaltak titeket nem pedig forditva! Főleg, hogy a gyerekkorod is szār volt.

Aki pedig nem igy gondolja, az ne vállaljon gyereket, a gyerek nem a jó nyugdijas élet biztositója!:)

2023. márc. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
2%
A mai gyerekek nagyon hálátlanok, sajnos!
2023. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
91%

15: Állítsd már le magad, nem látod mennyire szánalmas hülyeségeket írogatsz végtelen kitartással? A vak is látja, hogy az anyuka egy mihaszna, aki nem hogy anyának, de még asszonynak se való.

Itt nem arról beszélünk, hogy egy szülő mindent megtesz a gyerekéért és időskorára segítségre szorul. Egy szemtelen rátarti asszony. Ha tetszik, ha nem, ez így van. És az ilyen nem érdemel semmilyen segítséget meg támogatást.

2023. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
71%
19: Na itt elárultad magad, hogy te is biztosan egy mihaszna "elárult", mindenki mást hibáztató anyuka vagy. Lehet egy ilyen templombigott idióta, de akkor látszik, hogy annyi közöd van a kereszténységhez, mint disznónak a fürdéshez.
2023. márc. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
91%
20. Ő nem látja, mert valószínűleg ő is ilyen szülő, aki szerint a gyereknek kötelessége eltartani, mert nem éhezett gyerekként és volt hol laknia...
2023. márc. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!