Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar egy férfi gyereket,...

Miért akar egy férfi gyereket, hogyha nem akar vele foglalkozni semmilyen szinten?

Figyelt kérdés

Többeknél látom, hogy "szeretnék gyereket, szeretnék apuka lenni", de nem veszik ki semmiben a részüket, és még hébe-hóba egy 5 perces játszás is nehezükre esik.


És akkor a kötelességekről nem is beszélve, amit elvből ráhárítanak az "otthon ülő, semmit nem csináló feleségre".


2022. dec. 22. 14:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%
Ezt most egy nő kérdezi vagy férfi, mert nem mindegy.
2022. dec. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, ki az a "többek", de én a környezetemben csudajó apukákat látok csak.
2022. dec. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
Ez csak az alja embereknél van így, hidd el.
2022. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Mert az kell nekik, hogy legyen mit felmutatni a kollegaknak meg az apjuknak-anyjuknak. A "családos ember" státuszát akarják, a gratulációkat meg a tejfakasztó bulit. A hétköznapok nehézsegei, az nem kell, ők szépen visszatérnek a megszokott életükbe, mert a feleségük majd mindent szepen megcsinál, a valódi családjuk nemigen érdekli őket, csak legyenek cuki fotók, amiket tud majd mutogatni.

Nem minden ferfi ilyen, sőt. De vannak ilyenek sajnos, nem is kevesen.

2022. dec. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Találni kell egy rendes childfree pasit és akkor nincs ez.
2022. dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem minden pasi akar apuka lenni.Én pl.a hátam közepére nem kívánok egy gyereket.És ezt bármikor,bárki előtt felvállalom.Sőt,olyan nőt sem akarok akinek már van gyereke.
2022. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%
Milyen kötelességek?
2022. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%

Mert mikor meglesz az a szerencsétlen kiskölyök, akkor jönnek rá, hogy mennyi meló, milyen fárasztó.

Meg a sok idióta a társadalmi elvárasoknak akar megfelelni és nem méri fel, mire képes valójában.

Ez az "anyákra" is vonatkozik.

2022. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%
Mert gyereket akar csinálni... És itt nem a gyereken van a hangsúly.
2022. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
97%

Az ilyen agyi szinten lévő férfinál a képlet a következő:

"Nekem jogom van (!) tovább adni a génjeimet, a gyerek ellátása meg már az asszony kötelessége, hiszen az evolúció így talált ki minket; a férfi vesse el a magvait szerteszét, a nő meg gondozza a termést."


Az értelmesebbeknél már nem. A fentebbi réteg előszeretettel mutogat is rájuk, ha nem sikerül az önnön idiotizmusa miatt olyan nőre találni, aki által érvényesítheti a szaporodási "jogát".

2022. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!