Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A menyem nem akar engem es...

A menyem nem akar engem es anyukám elfogadni,mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Tehát a fiam feleségéről van szó fiatalok még 23 évesek,nemrég született az első babájuk.

A lány nem akar engem és anyukám elfogadni,a babához alig érhetünk,alig látjuk.

Miis hibásak vagyunk hisz nem kerestük. Igazából a fiam random elém ált hogy nagymama leszel

Azthittem rosszul hallok,tudtam hogy van barátnője de igazából nem találkoztam vele ,csak képeket láttam róla.

Nem hívtam ,úgy éreztem hogy nem kell hogy hívjam,termeszetesnek ereztem hogy ha szeretne jojjon bármikor hozzánk.

Tehát megtudtam anno hogy nagymama leszek,majd el ájultam mikor megtudtam hogy 3 hónap es a baba már ittis lesz.

Terhesen egyszer sem láttuk.


Amikor a baba megszuletett akkor talalkoztuk igazából eloszor es anyukammal is akkor talalkozott eloszor.

Onnantól probaltam segiteni hogy főzök pl ha kell

Hivtam oket hogy jojjenek fel hagy lassuk a picit

De a menyem elutasito volt

Ha felis jott lattam rajta hogy csak duzzog,beszelni se akar

Szerettem volna anyukammal a picit elvinni sétálni gondoltam ezzelis segitek neki

De nem adja nekunk ide a babat


2023. márc. 1. 16:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

Idegeneknek en se adnam oda a gyereket, bocsi. Foleg egy csecsemot nem.


Nezd, itt lehet, hogy tobb problema is van. Gondolom amikor megtudtad, hogy terhes, ki is mondtad; hogy nem orulsz neki, nem is kerested. Talan ez.

Aztan meg lehet, hogy tul eroszakosan akarsz segitseget nyujtani, ez is baromi idegesito tud lenni, frissen szult anyakent.


De talan idovel majd valahogy meg tudjatok beszelni a serelmeket es jobb lesz. Talan.

Az a baj, hogy a masik oldalt is latni kene.

2023. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem próbálod ezt az egészet megbeszélni a menyeddel? Mondjad meg neki, hogy szeretnél vele kibékülni és meg akarod vele beszélni a kettőtök lévő probléma okát!
2023. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
95%

A leírásod alapján a fiaddal sem a legjobb a viszonyod.

A menyed arra gondolhat, hogy igazából csak a gyerekre vagy kíváncsi, rájuk nem.

2023. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
90%
Lehet,hogy simán csak ilyen.Nem ismeritek.Én egyik gyerekemet se adtam oda senkinek,a saját anyukámnak se sétálni,meg ilyenek.Nem tudtam volna addig se pihenni,mert nem mellettem lett volna a baba.Nekem nem kellett soha segíteni a háztartasban sem,meg főzni sem.Nem szeretem én se az ilyesmit.Lassan ismerkedjetek,nem kell kapkodni.
2023. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
82%
Totál érthető a reakció.
2023. márc. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
96%

Az a baj, hogy azt hiszed, hogy gondolatolvasók.

Nem hívtad őket, hogy megismerkedjetek, mert azt gondoltad, bármikor jöhetnek. Ez tök jó, de ők ezt honnan tudták volna, ha nem mondtad nekik?

Főzni akarsz nekik, meg elvinni sétálni a babát, de azt nem kérdezted, hogy ez valóban segítség lenne nekik?

Meg kéne próbálni normálisan kommunikálni. Mert most az van, hogy te gondolsz valamit, ebből kombinálsz, közben meg lehet, hogy csak tisztázni kéne a dolgokat.

Abba belegondoltál már, hogy a menyednek milyen érzés lehetett, hogy egyszer se hívtad el, hogy szeretnéd megismerni?

És a fiaddal való kapcsolatodat is érdemes lenne megvizsgálnod. Mi az oka, hogy ő nem tartotta fontosnak, hogy megismerkedjetek?

2023. márc. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%
Random. Ezzel a szóval lebuktál kis kamus.
2023. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
95%
Itt nem az a gond, hogy a menyeddel nem jó a kapcsolat, hanem hogy a fiaddal nem jó. A menyednek te egy idegen vagy, kb annyit tud rólad, amennyit a fiad mondott neki.
2023. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
#7 Mivel bukott le? Én is használom a random szót, pedig elmúltam 40.
2023. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Inkább azt add elő, hogy a fiad miért nem viszi hozzád az unokád. Miért nem mondta el fél évig, hogy terhes a barátnője? Nem a menyed a hibás azért, mert neked nincs normális kapcsolatod a saját gyerekeddel.
2023. márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!