Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A menyem azt hiszi, hogy a...

A menyem azt hiszi, hogy a férjem a pasija, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A menyem (31N) nem talál magának egy normális hosszú távú párkapcsolatot. Ehhez annak is köze, van, hogy úgy érzi, hogy ő mindig és minden helyzetben a legjobb, és ebből következik, hogy mindenből a legjobb is jár neki. Pasiból is. Amikor probléma van a kapcsolatában, akkor nem dolgozik rajta, hanem kiteszi az illetőt. Az utóbbi időben csak cseberből vederbe kerül, és kezd megőrülni. A legújabb húzása az, hogy a férjemet, a testvérét, akiről az utóbbi években tudomást se vett, elkezdte a saját pasijaként kezelni. Folyton feltartja, chatelget vele, mint valami tini, minden hülye részletet megoszt az életéről, meg az egészségi állapotáról, hívja, hogy töltse vele a hétvégét, menjenek vásárolni.... 10 éve élünk együtt és úgy döntött, hogy nem hajlandó tudomást se venni a létezésemről. Ha jelen vagyok, rám se néz, nem beszél velem vagy hozzám, csak ha nagyon muszáj. És mindig egyes számban beszél a férjemhez. Mintha nem lenne felesége! Beleszól, hogy milyen inget vegyek neki! Győzködi, hogy hagyjon el, és válasszon a fiatal csajok közül új feleséget, ha én "bántom" (nem csinálok vele semmit, tök jó élete van velem!). És azt is megmondta neki, hogy nyugodjon meg, míg a nők jönnek mennek, ő mindig fixen itt lesz neki....

Mondtam a férjemnek, hogy ez a lány teljesen elmebeteg és szakítsa meg vele a kapcsolatot, de nem teszi, mert a testvére. Ő meg visszaél a helyzettel. Engem viszont már az vérig sért, hogy azzal, aki így bánik velem, miért vált még egyetlenegy szót is ezekután.

Ti mit tennétek a helyemben?????????


2016. szept. 11. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi van?
2016. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
WTF?
2016. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem vagy tisztaban a "menyem" szo jelentesevel.
2016. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A menyed hogy lehet a férjed testvére?? Csak én nem értem ezt az egészet?
2016. szept. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sógornőm :)
2016. szept. 11. 20:46
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
sogornőd nem a menyed, a menyed a fiad felsége lenne
2016. szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
A sógornő az a szó amit keresel, a meny az a fiad felesége :D
2016. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, elírtam. A sógornőmről van szó, nem a menyemről.
2016. szept. 11. 20:54
 9/13 anonim ***** válasza:
59%

Felesleges azt kerned hogy teljesen szakitsa meg a kapcsolatot a tesojaval, ezt ahogy irtad nem fogja megtenni, meg masok sem tennek meg, akarmilyen is teso.


Talalj ki valami kompromisszumot ami neked is elfogadhato meg a fejrednek is. Es probald meg nem magadra venni, hogy igy banik veled a tesoja, nem te vagy az oka hanem a sajat elszurt elete.


Megprobalhatsz normalisabb kapcsolatot kialakitani a tesojaval is. A leghulyebbeknek van a legnagyobb szuksege ra :) Ez csak latszolag lehetetlen, az ilyen hibbant embereknek is megvan a gyengeje. Leginkabb azt kell elkerulnod hogy vetelytarsat lasson benned.


Persze, tudom nem te okoztad a problemat de neked es a ferjednek kell megoldani kulonben a hazassagotok banja.


Nalunk is hasonlo volt a helyzet, van tapasztalatom a temaban :D

2016. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez a műsor neked szól... Ne foglalkozz vele, akkor megunja. Tapasztalat.
2016. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!