Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A menyem nem akar engem es...

A menyem nem akar engem es anyukám elfogadni,mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Tehát a fiam feleségéről van szó fiatalok még 23 évesek,nemrég született az első babájuk.

A lány nem akar engem és anyukám elfogadni,a babához alig érhetünk,alig látjuk.

Miis hibásak vagyunk hisz nem kerestük. Igazából a fiam random elém ált hogy nagymama leszel

Azthittem rosszul hallok,tudtam hogy van barátnője de igazából nem találkoztam vele ,csak képeket láttam róla.

Nem hívtam ,úgy éreztem hogy nem kell hogy hívjam,termeszetesnek ereztem hogy ha szeretne jojjon bármikor hozzánk.

Tehát megtudtam anno hogy nagymama leszek,majd el ájultam mikor megtudtam hogy 3 hónap es a baba már ittis lesz.

Terhesen egyszer sem láttuk.


Amikor a baba megszuletett akkor talalkoztuk igazából eloszor es anyukammal is akkor talalkozott eloszor.

Onnantól probaltam segiteni hogy főzök pl ha kell

Hivtam oket hogy jojjenek fel hagy lassuk a picit

De a menyem elutasito volt

Ha felis jott lattam rajta hogy csak duzzog,beszelni se akar

Szerettem volna anyukammal a picit elvinni sétálni gondoltam ezzelis segitek neki

De nem adja nekunk ide a babat


2023. márc. 1. 16:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
99%

Tényleg minden a fiadon múlott és jelenleg is rajta múlik.

Úgy gondolom alapban nem jó a kapcsolatotok, mert a barátnőjét sem vitte haza bemutatni, nem is ismertétek, ebből akár joggal is gondolhattad, hogy "futottak még" kategória.

Én is hiszek a kommunikáció erejében! Beszéljétek meg és ha mégsem sikerül, akkor engedd el őket gyerekestől, mindenestől. Majd jönnek, amikor akarnak.

2023. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%

"de nem adja oda nekünk a babát"

És milyen jól teszi. Hagyd őket békén.

2023. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%

"Hivtam oket hogy jojjenek fel hagy lassuk a picit"

Miért nem mentek ti hozzájuk? Komolyan azt szeretnéd, hogy egy csecsemővel mászkáljanak?

2023. márc. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
92%

Itt szerintem is az a baj, hogy a fiatal sem lehet jó a kapcsolatod. Úgy gondolom , hogy a terhesség alatt lett volna időd megismerni a menyedet .

Azt megértem h lesokkolt a hír h hamar jött a baba.

De viszont ne várd el azt h pici babával ok menjenek hozzátok mert te látni akarod az unokádat.

Neked kellene menni .

Illetve megbeszelni a fiaddal és a menyeddel , hogy szeretnéd hogy jó kapcsolat legyen köztetek es meg szeretnéd ismerni a fiad parjat.

Ha látja az igyekezetet, akkor biztos, hogy javulni fog a viszonyotok, és még a gyereket is oda adja majd

2023. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
97%
Fiaddal*
2023. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
13%
Anyósnak nincs helye ezen a Földön.
2023. márc. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem ismer, miután találkoztatok még, ha segítő szándékkal is, de megorpróbáltál fontoskodni, gondolom tanácsokat is osztasz amit nem kért. Ilyen szempontból teljesen érthető, hogy nem kíváncsi rád.

Arról nem is beszélve, hogy rosszul eshetett neki, hogy még az érkező unoka híre után sem találkoztatok, mintha nem is érdekelne

2023. márc. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
27%
Ejj, ezek a mai mennyek... Bezzeg a mi időnkben!!!
2023. márc. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 NTBS ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy szerintem a fiad sem bízik benned. Én se vittem haza minden lányt, akivel táncoltam, de a komolyabb kapcsolatban ismerte a lányokat. Nálatok nem így van. Először beszélj a fiatal, aztán a menyeddel.
2023. márc. 2. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
90%

Én pont múlt héten szültem, épp csak egy idegennek a tolakodása és kötelező bájcsevelygés hiányozna a hátam közepére...

Azt meg, hogy el akartad vinni sétálni, már nem is kommentálom...

Teljesen megértem ha elutasító, ugyanezt tenném.

2023. márc. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!