Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek barátnő az ilyen?

Szerintetek barátnő az ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy "nagyon jó" barátnőm, kb. 7 éve ismerjük egymást, még gimiből. Régen nagyon jól elvoltunk, de egyre inkább elgondolkozom, hogy valóban a legjobb barátnőm-e. Úgy érzem, hogy csak akkor keres meg, ha neki valamilyen problémája van. Elsősorban férfiakkal és a súlyával kapcsolatban. Igazából ezen a 2 dolgon agyal folyamatosan, nincs nagyobb problémája. Nem dolgozik, nem tanul, a szülei eltartják. Ezzel szemben nekem tényleg zűrösebb életem van, pl. a szüleim nagyon problémásak(ebbe nem mennék bele), a fősulin gondjaim vannak, nyelvvizsgákat kell letennem stb. Nem mintha ezek olyan kirívó esetek lennének, de tartom annyira fontosnak, mint azt hogy, hogy halad a fogyókúrával és mi a helyzet pasijával. Ahogy szóbahozom és le is írom (általában neten beszélünk), nem reagál órákig, utána azt írja mennie kell, de közben látom bejelentkezni egy közösségi oldalon. Meg nem egyszer kértem, hogy nézzen meg egy videót, azt mondja rendben, persze és utána semmi reakció. Többször felhoztam neki. Olyan is volt, hogy nem reagáltam az üzeneteire. Vagy észre sem vette magát vagy azt mondta ki van készülve a pasik miatt és semmi életkedve. Csak ebben az a poén, hogy ha egy idegen férfi ír neki, már ugrik is és azonnal válaszol, kedveskedik nekik.

Nem egyszer elhatároztam, hogy végleg megszakítom vele a kapcsolatot, mert már unalmas ez a hozzáállása, de utána mindig előadja, hogy mennyire nincs senkije, szüksége van rám stb. Pár hétig normálisan viselkedik, aztán visszaáll minden a régi kerékvágásba. Szerintetek van értelme megpróbálni megváltoztatni őt vagy hagyjam végleg a ...-ban?


2010. okt. 5. 17:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Elottem szolo elolvastad mit irt a kerdezo?

Nem csak az iskolajarol tudna meselni, a fos csaladjarol is es stb...Miss Vilagkozepe meg magaval van elfoglalva.

Ha valaki barat es igaz barat. Tok mindegy hol van a vilagban, az barat!

Faszik...tudod a no vagy, es kefelni akarsz, jelentkezo mindig van. Hala a Jo Istennek a nok es ferfiak kozott is vannak olyanok akiknek nem a mennyiseg, hanem a minoseg is szamit.

Szerintem egyszeruen nincs ebben az esetben a ket b.no ugyanazon a hullamhosszon tobbe. Az egyik tullepett sajat magan es halad elore a masik meg beleragadt a Vilagkozepebe nem kepes es nem is akar kimaszni onnan, hiszen kenyelmes a semmi. Nem erdekli semmi mas a csajt mint a szuk kis kornyezete a kerdezo meg tisztaban van azzal, hogy mi minden van meg a vilagon. Ennyi.

2010. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam mint a bnőd... amíg nem lett egy párom akivel egy éve együtt élünk. azóta nem vagyok ilyen. de belátom h szörnyű voltam, szemét és önző :/ azóta bocsánatot kértem mindenkitől és sokkal jobb a kapcsolatunk, és ők is mesélnek nekem :)(akkoriban nem értettem mért nem mesél nekem senki... ó hülye voltam) sztem neki is kéne vmi nagy változás, mi pozitív amit szeretne, mert eléggé elhagyatottnak tűnik. vagy lehet h csak hülye, nemtom. te viszont csak magadat add :) abból nem lehet baj, ha vmit helyesnek érzel és az mást nem bánt, max jóindulattal, akkor helyes :)
2010. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!