Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszem minden pasiról...

Miért hiszem minden pasiról ezt? és mit tegyek hogy felfigyeljenek rám a jó, menő pasik is?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok.

nincsen pasim. de mostanában minden srácról azthiszem hogy bejövök neki vagy ki akar velem kezdeni. mert kedves vagy félreérthetően viselkedik

De sajnos nem:( csak a béna srácok találnak meg, akik nekem nemjönnek be, de azok aztán eröltetik magukat 1000rel:S

Annyira utálom hogy mindig a nyomik találnak be, azok közül is csak 1, aki az osztálytársam...

és aki menő vagy jópasi az észre sem vesz kb. aki meg mégis bámul vagy ilyenek kiderül hogy kb van csaja meg hasonlók.


2010. okt. 5. 17:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%

Mi az, hogy legyen jogsija??? Az mint mond el róla???

És nem, nem vagy önbizalomhiányos, hisz egyrészt azt hiszed, hogy minden "nyomi" beléd van zúgva, másrészt úgy érzed, hogy te ennél többet érdemelsz. Ezek pedig nem egy önbizalomhiányos ember ismérvei.

23/L

2010. okt. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 xXx_CloUd_o.O_xXx válasza:

VAlszeg azért vielkedsz igy mert már nagyon akarsz 1 pasit.

szerezél sok ismeröst és ne keressél pasit:D vagyis szard le jön az majd:D

elmondom én mindig akartam 1 barátnöt:D soha nem jött össze utána elkezdtem deszkázni..elfoglalt elég rendesen és bumm 1 héttel késöbb összejöttem a barátnömmel.Azota szakitotunk de ez mind1.

Amugy ezt nagyon nem szeretem ,ha valakit lenyomiznak....attol ,h neked nem tetszik miért nyomi? ennyi errövel te is elég sokmindenkinek nyomi lehetnél.Talán ha kicsit változtatnál a stilusodon lenne pasid-.-" meg legyen jogsija vagy valami amit felmutat...miért neked van jogsid vagy valamid amit felmutathatsz?:D nagyon csípázzom az ilyen lányokat:D

2010. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"hát legyen jóképű, férfias hiszen a külső fog meg először

és mivel a belső megtart: legyen kedves, céltudatos, magabiztos, legyen akaratereje, legyen személyisége, legyen okos de ne túl okos... "


Ha ezeket mind nyújtod lányban, esetleg lehet ilyen pasid. Amúgy meg egy ilyen szintű főnyeremény pasi (jóképű + sikeres + kedves) nem azon fog görcsölni, hogy téged megtartson, hanem majd te örülhetsz, ha egyáltalán hajlandó lesz egyszer megdugni.


Bírom az ilyen elszállt, átlag alatti libákat, akik egytől egyig azt hiszik, hogy jár nekik a tökéletes gazdag herceg, közben meg semmit nem tudnak nyújtani cserébe, mert se nem sikeresek, se nem okosak, se nem szépek. Tízezer ugyanilyen liba van, mint te Kérdező, és azért nem kellesz az ilyen pasiknak, mert megtehetik, hogy mind személyiségben, mind kinézetben a legjobbakat válasszák ki, és az nem te vagy.

2010. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igy van...,egy menő pasi nem áll le akármilyen lánnyal!Annak az kell hogy viritson az oldalán egy szép cicababa tipusú lány...,ha Te nem ilyen vagy kérdező,esélyed sincs,hogy összejössz egy ilyen menő pasival!
2010. okt. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

ma20:41es.

kettőnk közül te talán szánalmasabb vagy, hiszen nemtudom hogy jössz ahoz hogy az írásom alapján eldöntsd, hogy csúnya vagyok, buta és nyomi.

Még jó hogy neked mindened a helyén van.

Én meg a magadfajta embereket szánom, vered magad könnyen véleményt alkotsz úgy másokról hogy nemis ismered. De az a lényeg hogy az egod baromi nagy.

Mellesleg a legtöbb férfi megsértődne az írásodon, hiszen mindegyiket leáltalánosítottad, vagyis a pénzes-tehetős réteget.

Okos vagy:D

2010. okt. 5. 21:29
 16/18 A kérdező kommentje:

mellesleg kicsit elvagy tévedve mert egyetlen szóval sem mondtam hogy legyen pénzes, csak hogy tudjon valamit felmutatni. erre irtam h pl. jogsi, de irhattam vna érettségit, szakmát bármit.

volt már olyan fiúm aki 20évesen még mindig az érettségit akarta, mert 3x bukott. ebből indultam ki.

Amugy igen, nekem van érettségim és igen van jogosítványom is,ezért irtam példának ezeket.

2010. okt. 5. 21:40
 17/18 xXx_CloUd_o.O_xXx válasza:

MEgsértödnea legtöbb férfi :D Lol

Én is férfi vok 18/F :D na erre mit lépsz:D

Amugy ha igazán szerelmes leszel egyszer nagyon nem fog érdekeln ,h van-e jogsija vagy nem.

amugy is én csak aztmondtam,h attól,h neked nem jönnek be a nyomi srácok attol lehet nem nyomi :D de mind1 :D

amugy meg van egom:D igazad van:D lehet szánalmas vok:D de engem igy szeretnek:D és ilyen vagyok senki kedvéért nem változtatnék magamon.

2010. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Onnan tudom, hogy nyomi vagy, kedves kérdező, mert te írtad, hogy csak nyomi srácok próbálkoznak nálad, a jók meg nem. Ha minimálisan is érted a világot, tudhatod, hogy a jó csajoknál általában a jó pasik próbálkoznak be, a nyomi srácok pedig, mivel a jó nőknél nincs esélyük, ezért a kövérebb, csúnyább csajoknál próbálkoznak, hátha van esélyük. Tehát a problémád tipikusan átlagos / átlag alatti csaj problémája, egy jó nő SOHA NEM problémázik ilyeneken, mert nála jó pasik próbálkoznak, nyomik meg ritkán.


Az ostobát pedig onnan tudom, hogy hatalmas igényeid vannak annak ellenére, hogy nem tudsz annyit nyújtani, amennyit elvársz, és nincs annyi eszed ahhoz, hogy belásd, hogy egy kívül-belül tökéletes és szerethető férfi nagyon ritka, a hozzád hasonló átlag libából pedig NAGYON SOK van. Ebből kikövetkeztethetnéd, hogy nyilván ezek a srácok külsőre is a legjobb nőt várják el, nem téged. És erre te nem jöttél rá, hanem csodálkozol, hogy miért nincs olyan pasid, amit te megálmodtál magadnak... Meg olyan illúziókban élsz, hogy a főnyeremény pasinak majd téged kell megtartania a belső tulajdonságaival... LOL. Nagyon naiv és ostoba vagy.


Végül pedig semmi sértő nincs arra nézve, amit a férfiakról mondtam. Köztudott, hogy a pasik az általuk elérhető legjobb nőt akarják. A helyes, okos pasik is így vannak ezzel, ezért mivel megehetik, a legjobb nőt fogják választani. Ez köztudott tény, én csak közöltem veled, ebben semmi sértő nincs.

2010. okt. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!