Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszem minden pasiról...

Miért hiszem minden pasiról ezt? és mit tegyek hogy felfigyeljenek rám a jó, menő pasik is?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok.

nincsen pasim. de mostanában minden srácról azthiszem hogy bejövök neki vagy ki akar velem kezdeni. mert kedves vagy félreérthetően viselkedik

De sajnos nem:( csak a béna srácok találnak meg, akik nekem nemjönnek be, de azok aztán eröltetik magukat 1000rel:S

Annyira utálom hogy mindig a nyomik találnak be, azok közül is csak 1, aki az osztálytársam...

és aki menő vagy jópasi az észre sem vesz kb. aki meg mégis bámul vagy ilyenek kiderül hogy kb van csaja meg hasonlók.


2010. okt. 5. 17:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ki számít menőnek?

kérlek részletezd, nem kötekedésből írom, de erre kiváncsi vagyok...

2010. okt. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%

Hát, kisasszony, akkor tessék úgy kinézni meg olyan helyekre járni, mint a jó menő pasik, majdcsak felszed egy. Amúgy meg nem értem, Majd meglátod, mi lesz a vége.

De ha jót akarok, azt mondanám, hogy a nyomikat se mindet vesd el, lehet még egyik-másikból még jó pasi, az ember a húszas éveiben rengeteget változik, és ebben te is tudod segíteni ösztönözni őket.


Elsősorban arról dönts, hogy jól kinéző kell, vagy olyan, aki képes megerőltetni magát érted, tehát majd nem dob el csak úgy.

2010. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
hát szerintem az ilyen "menő" fiúcskák után ne vágyakozz. Mind nagyképű, bunkó k*csög.
2010. okt. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Aha,tehát te csak a külsőségekre mész ha jól értem,ezért pl. C.Ronaldo kinézetű pasit szeretnél magadnak..

Ha nagyon kepesztetsz úgyse fog összejönni semmi!Csak lazán és próbálj kedves lenni és közvetlen az általad kiszemelt sráccal és akkor nagyobb esélyed van egy általad áhitott fiúra!

2010. okt. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 yuda ***** válasza:
100%

Nem gondolnám hogy 18 évesen bármiről is lemaradtál volna-ha ezt látod a környezetedben akkor is hagyd figyelmen kívül-elsősorban a tanulással törődj,igazi párkapcsolatra pedig nem mindenki alkalmas-rosszul gondolod ha valaki jóképű az igen -majd kinövöd ezt is remélhetőleg-tehát nagyvonalakban: az egész megközelítéseddel van alapvető gond.


Aki most menő a suliben,meglátod az életben nem biztos az lesz -suliban egész kifordult értékrendek vannak többségében,élettapasztalat hiányából fakad. . ..lehet még "nyomiból" 100 x menőbb később. . .

2010. okt. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

nos ki számít menőnek nálam...

hát legyen jóképű, férfias hiszen a külső fog meg először

és mivel a belső megtart: legyen kedves, céltudatos, magabiztos, legyen akaratereje, legyen személyisége, legyen okos de ne túl okos...

Vagy sportoljon esetleg legyen jogsija (autója nem, azt azér nem mondom) vagy valami amit fel tud mutatni


ja és C.R. nemjópasi:D

2010. okt. 5. 17:47
 7/18 anonim ***** válasza:

Az ilyen macsófélék?

Inkább legyen nem annyira jóképű, de az legalább tud szeretni.(általában)

2010. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
nem értem a nőket basszus, neked is lehet jogsid, mivan ha téged is ez alapján szűrnének a pasik, én egy ilyen nőt a büdös életbe nem engednék a kocsimba, (egy fiatal, jóképű, kondis srác voltam, akit anno "lúzernek" néztek)
2010. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

de a fő kérdés nemis a pasi ideálom volt.űhanem hogy miért hiszem azt,h bejövök a srácnak ha már kedves velem?

pedig nemvagyok egoista, mert eléggé önbizalomhiányos vagyok:(

2010. okt. 5. 17:59
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"nem értem a nőket basszus, neked is lehet jogsid"


Persze, hogy lehet, csak azt az autot majd neki kell megvenni neki kell fenttartani és neki kell tankolni. Mig ő álmodozik a gazdag jóképű kedves szöke hercegről aki őt majd eltartja és neki az lesz a legnagyobb gondja, hogy unatkozik... Hogy ha ezt szakmának hívnák, jajj hogy is nevezném....


És akkor majd 10év múlva már a looserek fognak bejönni, mert a "jócsávoknak" nem lesz se pénzük se semmijük és a 'loosereket' lehet majd jól lehuzni már amelyik hülye hagya magát.

2010. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!