Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeményeznél békülést ilyen...

Kezdeményeznél békülést ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Hamarosan szülők leszünk és belegondoltam milyen családba születik a gyerekem. Van egy ikertesóm, akivel több, mint 4 éve nem beszélünk, mert nagyon összevesztem a nőjével, aki amúgy egy tetű, de ő mégis őt választotta. Aztán történetek ebből kifolyólag az események és most ott tartunk, hogy apám egyáltalán nem beszél tesómmal én pedig anyámmal nem vagyok valami jóban, nem csak emiatt, de ez a főoka. Egy nagymamánk él még, ő is inkább tesómék fele húz, emiatt romlott a kapcsolat köztünk. Eddig nem akartam békülni, mert olyan szintű gyűlöletet éreztem a sógornőm iránt, hogy úgy voltam vele tesóm se érdekel, ha neki ez kell. Van sok közös ismerősünk és mostanában többen is mondták mennyit változott a csaj, sokkal kedvesebb meg le is fogyott, ami nagy szó, mert volt vagy 100kg. Mondták, hogy nagyon jól megvannak ikertesómmal, boldogok. Ez már a 8.évük szóval az idő őket igazolja. Gondolkodom, hogy ki kellene békülni, mert tesómmal sose volt bajom a csaj meg biztos tényleg sokat változott, az a tetű akit én 2018ban ismertem talán már nem is létezik és nyithatnánk egy tiszta lapot. Azt gondolom a családunkban addig nagy volt az összatartás, amíg nem volt ez a balhé és amúgy se normális, hogy testvérek nem beszélnek egymással, meg ikrek is vagyunk pluszba és közel álltunk egymáshoz, ezért is esett rosszul mikor ellenem fordult. Ti kezdeményeznétek ennyi idő után békülést annak reményében, hogy én is és a sógornőm is változtunk annyit, hogy elviseljük egymást?
2023. febr. 20. 10:26
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez szuper hír, helyesen cselekedtél! Drukkolok, hogy a lehető legjobban alakuljon. Azért írd meg, hogyan zajlott a találkozás.
2023. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Szorítok nektek én is és sok sikert!
2023. febr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
63%
Gratulálok! Boldog babavárást, és ha gondolod, írd meg, hogy hogyan sikerült a találkozó❤🥰
2023. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Örülök, ha tényleg átgondoltad és kibékültök. Nem kell imádni egymást, de elviselni igen, mert felnőtt emberek vagytok egy családban. Az nem baj, ha legjobb barátok nem lesztek, nem is ezt várná szerintem senki.
2023. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!