Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő elteltével kezdemén...

Mennyi idő elteltével kezdeményezhet békülést egy olyan ember akivel szakítottak?

Figyelt kérdés
Én voltam az oka a szakításnak teljes mértékben úgy érzem. A helyébe sok ember kirakott volna. Mikor keressem őt ha keresni akarom? Hogy csináljam? Van valakinek evvel kapcsolatban tapasztalata?
2012. ápr. 1. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen. Most. Őszintén, alázatosan. Érzékeltesd vele, hogy te voltál a hibás, szégyelled, és elfogadod a döntését. És beszélgessetek sokat.


(Pillanatnyilag a másik oldalon állok.)

2012. ápr. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Te szakítottál és az ő hibája miatt?
2012. ápr. 1. 18:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen. És ezt ő is tudja, és be is ismerte, hogy ő hibázott.
2012. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És te várod, hogy keressen téged? És ha ő lépne akkor meg tudnál bocsájtani neki és újra tudnám kezdeni?
2012. ápr. 1. 18:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, én várom. Nem tudom, az az ő hozzáállásától függ.
2012. ápr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!


Én ugyan olyan helyzetben vagyok mint te,engem is kiraktak.Én olvastam egy könyvet erről és tapasztalatokat,ami azt írja hogy 3-5 hét között éehet elkezdeni a visszahódítást vagy nevezze mindenki annak aminek akarja..a lényeg hogy ez idő alatt semmi kontaktus,te részedről,ha ő keres akkor talán igen.De a lényeg az hogy ez idő alatt szigforuan tilos keresni,több okból is,az egyik az hoyg elkezdjél neki te is hiányozni és hiány érzete legyen,a másik ok pedig az hogy magadba mélyedj és kiderdsd mit hibáztál,ha mind ez meg van vagy már tudod akkor jó,mert akkor minnél előbb elkezdhetsz magadin dolgozni,hogy jobb ember legyél és lelkileg erősitsd magad.De ezt a 3 hetet muszáj betartani!!!Elöbb semmi képpen sem.Ahogy rendben vagy lelkileg felkeresed!

2012. ápr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Három év után került elő az exem. Beismerte a hülyeségét és bocsánatot kért. Meghallgattam, aztán többet sem foglalkoztam vele és ez így teljesen jó (a szakítás óta is magam vagyok)! Ha kellőképpen teleszarják a lelkedet, akkor nincs neki több lehetőség akármennyire is szeretsz!
2012. ápr. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

nem szartam tele kellőképp a lelkét... nem volt oylan nagy bűnöm, és tudom, hogy hiányzom neki

4- válaszoló: köszi a választ:( kivárom a 3-4 hetet de közben is reménykedem benne hogy felkeres engem :(

2012. ápr. 1. 21:18
 9/9 anonim ***** válasza:
Soha nem békülök. Főleg olyannal nem, aki szakított velem.
2012. ápr. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!