Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt kibírni?

Hogyan lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés
Párom külföldre megy dolgozni,mert itthon nem boldogulunk.Régebben mielőtt összejöttünk is külföldön dolgozott,csak engem nem akart itt hagyni.De nem haladunk egyről a kettőre és most kapott egy lehetőséget Németországba.Hazajárni kb2 havonta fog.Hogyan ezt kibírni,kb 2évre menne.Akinek párja külföldön dolgozik,hogy bírja?5 éve vagyunk együtt,együtt is lakunk és nagyon ragaszkodunk egymáshoz.
2010. okt. 5. 09:15
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
10:22 es!Egy nőnek is vannak szükségletei....Mikor egymás mellett élnek és akkor csalja meg,akkor nem foghatja arra,hogy nem tudta kielégíteni a szükségleteit.
2010. okt. 5. 10:27
 12/26 anonim ***** válasza:
84%

"azért sztem néhányan csak pislognátok hogy párotok mit csinál kint...önuralom ide vagy oda,mindenki nagyon jól tudja hogy egy férfinak vannak szükségletei..."


elég pesszimista nézet.Veled megtörtént? nem minden a testiségről szól..és vannak normális pasik is..ezekszerint neked még nem sikerült ilyet találni.

2010. okt. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
24%

vannak,igen vannak.AKADVA.

Nekem ne mondja senki hogy egy férfi aki külföldön van egyhuzamba több hónapot az nem megy el csajozni!Még itthon is nőik némelyik,nemhogy akkor amikor az asszony 1600km-es körzeten belül sincs.

Sajnos ilyen világot élünk.

2010. okt. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
ki kell elégíteni a férjünket testileg lelkileg,és akkor majd nem megy el csajozni..ha igen,rossz pasit válaszottál.
2010. okt. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Igen azért utazik 1300km,hogy mással dugjon!Nem hiszem el,hogy minden a szexről szól!Egy nő akinek nincs kapcsolata,az nem bírja ki 1-2hónapig szex nélkül?
2010. okt. 5. 10:52
 16/26 anonim ***** válasza:
24%
nem a nőkről van szó hanem a férfiakról.a pasik másképp működnek!Nem azért megy hogy félre dugjon,dolgozni megy.De egy idő után megnézi a várost ahol melóik látja a szép nőket és akkor eszébe fog jutni az hogy az asszony milyen messze van és ha bele megy egy kis flörtbe azt a büdös életbe sem fogja megtudni...de kívánom hogy ne legyem igazam.Nem rátok jellemően írtam,azt gondolhatod,de a nagy átlag ilyen.Tisztelet a kivételnek!Nektek meg hajrá,KITARTÁS!
2010. okt. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Elnézést az OFFért, de nagyon idegesítőek ezek a kommentárok... Itt már komoly érzelmekről van szó, tervekről, családról, sokan meg össze-vissza beszélnek minden hülyeséget (természetesen tisztelet a kivételeknek).


Aki meg ilyeneket ír, hogy a férfiaknak vannak szükségletei, szerintem még nem látott nőt, vagy ha mégis, nem gondolta végig, hogy azért van vele, mert egy nőnek is vannak szükségletei.

2010. okt. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
54%
jaja ezek az"úgyis megcsal"szöveg elég idegesítő.Itt nem egy tiniszerelemről van szó!!
2010. okt. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
nem tiniszerelem,de ha flörtölget közben néha-néha te azt sosem tudod majd meg.És hiába lesz ház,gyerek,kocsi meg lové...ha ott motoszkál majd hogy mit csinált/csinál külföldön.Bízás ide vagy oda...
2010. okt. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
micsoda hozzáállás..téged biztos sokszor csaltak már meg,mert egy fikarcnyi bizalom nincs benned szerintem.
2010. okt. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!