Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet ezt kibírni?

Hogyan lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés
Párom külföldre megy dolgozni,mert itthon nem boldogulunk.Régebben mielőtt összejöttünk is külföldön dolgozott,csak engem nem akart itt hagyni.De nem haladunk egyről a kettőre és most kapott egy lehetőséget Németországba.Hazajárni kb2 havonta fog.Hogyan ezt kibírni,kb 2évre menne.Akinek párja külföldön dolgozik,hogy bírja?5 éve vagyunk együtt,együtt is lakunk és nagyon ragaszkodunk egymáshoz.
2010. okt. 5. 09:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
28%
Nos én ismerek egy olyan párt akik hasonló cipőben járnak.A csajszi külföldön melózik, a pasi itthon.Együtt vannak már vagy 6éve.Sokan nem értik őket meg,hiszen a csajszi egy évben kb másfél hónapot van itthon.Nekik bejött mert össze is házasodtak!De a lagzi után ugyan úgy kint van a csaj.A pasiról nem is beszélve,aki itthon össze-vissza csalja a csajt.Szóval ők így vannak.Ezt azért írtam le mert ez hírtelen eszembe jutott.Én biztos nem lennék képes "elengedni"a páromat!Mi azon vagyunk,hogy vagy együtt megyünk külföldre vagy sehogy.Kinek bejön ez amit kérdezel kinek nem :S
2010. okt. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos mostanában nagyon sok párral van így.Szerintem ha megbízol benne akkor semmi gond.2 év nem a világ.De gondolj bele hogy ezt mind kettőtökért teszi.Csak az lebegjen a szemed előtt hogy utána jobb lesz.Nehéz lesz biztos az a két év, de ha szeretitek egymást ennyit ki kell bírni.A megcsalásról meg annyit ahhoz nem kell kimenni külföldre.Aki olyan fajta itthon is simán megcsalja a párját.Fel a fejjel és sok siker kívánok nektek.
2010. okt. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
36%
persze a megcsaláshoz nem kell messzire menni,de azért valljuk be,a mai társadalom egyik problémája pont ez!Ha vmi nem jó akkor jön a megcsalás.Mindenki jöhet azzal h féltékeny vagyok és nem bízok a páromban,de az ördög nem alszik.És mi szeretünk egymással lenni,tőrődni egymással,figyelni a másikra ezért mi akárhogy is de ha külföldre kellene menni mind a ketten mennénk,mi is...
2010. okt. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nekem itthon van biztos munkahelyem már jó ideje.Lakáshitelt fizetek így nem igazán ugrálhatok.A bizalom megvan,csak maga a különlét kegyetlen így belegondolva.Azért csinálja természetesen,hogy kitudjuk fizetni a lakást és hogy legyen mire babát vállalni.
2010. okt. 5. 09:53
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

ja egyből a megcsalással kell jönni.Úgyis érzik hogy elég biztos e a kapcsolatuk ehhez.

Az én párom is azért melózik kinn németbe,mert nem haladtunk egyről a kettőre,mondjuk nálunk már van gyerek is.A párom széthajtja magát értünk,DOLGOZNI ment,nem azért hogy kurv@jól érezze magát.

Nem minden pasi egy szemétláda!

Ha ragaszkodóak vagytok,és a kapcsolat biztos lábakon áll,akkor mennie is kell hogy jobb életet biztosíthasson.

Mi mindennap beszélünk,msnen,webcamon, telefonon.Énis teszem itthon a dolgom,ő is teszi a dolgát.Aztán mikor végre hazajön nagy a boldogság:D

2010. okt. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ha meg akarna csalni,ahhoz nem kell külföldre mennie...Neked régóta van távol a férjed?
2010. okt. 5. 10:02
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Baj van azzal a kapcsolttal,ahol nem engedik el a párjukat,csak együtt mehetnek. Nem bíznak a párjukban,pedig ez fontos egy kapcsolatban. Ha nics bizalom,az állandó együttlét mellett is tönkre megy előbb-utóbb a kapcsolat.

Ma már a távolság nem akadály az állandó kapcsolattartásra. Van telefon,Skype is. Nem kell feltétlen a személyes együttlét. Ha szeretek valakit,abban megbízom,és önuralom is van a világon.

Hogy bírták ki az emberek a háború alatt,amikor semmit nem tudhattak egymásról? Vagy hogy bírja ki valaki,ha a párja évekig súlyos beteg? Akarni kell és bízni a párunkban.

2010. okt. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

09:55 vagyok


1 éve dolgozik kinnt,van mikor 3 hetente,6 hetente,de az is előfordult hogy 8 hetet volt távol.

11 éve vagyunk együtt,van egy lányunk.

Fiatalok vagyunk én 25/L ő 28/F.

A távolság felerősíti a szerelmet,ha van szerelem.Amikor kinntvan nem jár el sehová,tényleg mindíg beszélünk mindennap.Amikor hazajön van 1 napunk mikor a gyereket leadjuk mamának,akkor csak kettesben vagyunk,egész nap együtt,este találkozunk a barátokkal szórakozunk kicsit(ki kell ereszteni a gőzt :) ) a többi 3 napban pedig csak hármasban vagyunk,akkor a gyereket sem visszük bölcsibe.

2010. okt. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
14%
azért sztem néhányan csak pislognátok hogy párotok mit csinál kint...önuralom ide vagy oda,mindenki nagyon jól tudja hogy egy férfinak vannak szükségletei...
2010. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Sokan azért nem vállalták el ezt a munkát,mert az asszony "vergődött" és nem "engedte" a párját.
2010. okt. 5. 10:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!