Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok nagy része miért...

A csajok nagy része miért kajálja a "rossz fiúkat"?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok akik ültek vagy valami illegális dolgot csináltak/csinálnak. Sokszor olvastam már ilyenekről és kajak igaz. Én már egyszer ültem és utána amikor összejöttem egy csajjal még az elején elmondtam neki és csak úgy mászott rám meg vitt a barátnői elé azok meg néztek és biztos nedvesek lettek. Van pár ismerősöm akik után mennek a lányok pont amiatt amit csináltak. Miért van ez?

31/F


2010. okt. 4. 15:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Szerintem vannak megbocsájtható bűnök. A rablás pl. pont nem az.:) Ilyenekre gondolok, h meg kellett védenie valakit, vagy kiállnia magáért, vagy esetleg jó ügy érdekében követett el vmi törvénybe ütközőt.

De hogy válaszoljak a kérdésre, szerintem is valami ilyesmi lehet a dologban, hogy alfahimnek tekintik őket, akik bárkit elintéznek a kedvükért, vagány dolognak tartják, stb.

2010. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Hat azzal nem ertek egyet, hogy okosak nem szoktak bortonbe kerulni...

Nekem egy csuda pin@vadasz volt a partnerem 3 evig. Miert? Mert azt hittem, meg tudom valtoztatni. O azota volt dutyiban is - ahol en mar a noje helyeben hagytam volna rohadni, hogy csak rakjak seggbe es tanuljon...de a noje rohant es tobb mint egy milkaert kivaltotta szegenyket...

Sok buta maganyos no van, akik hisznek a csodaban.

2010. okt. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

16:27

egyetemista vagyok, rendezett családi és anyagi háttérrel, normális értékrenddel, és mégis bukok a rosszfiúkra. na ilyenkor mi van?

csak ne általánosíts kérlek.

22/L

2010. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:37


Számodra akkor egy hétközapi srác,egy "szürke ember"?

2010. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Utolsó:És leélnéd vele az életed?
2010. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Egyébként természetesen tudtam,hogy amin leírom ezt a mondatot,azonnal jön egy egyetemista lány,és az ellenkezőjét állítja,hisz ez így szokott lenni:)Nem általánosítottam,tudom h kivételek mindig vannak..Csak azt mondtam,a plázacicák körében inkább menő,és elfogadottabb az ilyesmi,mint a tanult emberek között.Rövidtávon,persze,klassz a dolog,meg izgi,meg minden,de azért -valljuk be-igen-igen elszántnak és szerelmesnek kell lenni ahhoz,h őt válasszuk gyermekünk apjának..ez azért ritkább,mint az,h ok,hát szerelmeskedek vele egy kicsit,mert ez esetben nincs akkora hatással az életemre,mint az előző esetben.
2010. okt. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Amúgy meg,a legsajnálatosabb az,hogy a mai világban minden "menő",ami "más".A hétköznapi az unalmas,semmitmondó,konzervatív..Menő ha vki börtönviselt,ha homokos,ha kisebbségi,ha sok lóvéja van munka nélkül,menő ha egy 14 éves srácnak hosszú,feketére festett haja van és ki van húzva a szeme..csak az "átlag" normákat, szabályokat,törvényeket tisztelő ember nem az.
2010. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jól mondod 69%!:)
2010. okt. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Igazad van utolsó..,néha már én érzem magam kényelmetlenül a mai világban,hogy úgymond nem tudok semmivel kirukkolni,annyira átlagos,hétköznapi vagyok!Manapság aki extrém küllemében vagy viselkedésében,az a menő...,ez van!:/
2010. okt. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"azok meg néztek és biztos nedvesek lettek"

Te is egy értelmes ember lehetsz.

2010. okt. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!