Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok nagy része miért...

A csajok nagy része miért kajálja a "rossz fiúkat"?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok akik ültek vagy valami illegális dolgot csináltak/csinálnak. Sokszor olvastam már ilyenekről és kajak igaz. Én már egyszer ültem és utána amikor összejöttem egy csajjal még az elején elmondtam neki és csak úgy mászott rám meg vitt a barátnői elé azok meg néztek és biztos nedvesek lettek. Van pár ismerősöm akik után mennek a lányok pont amiatt amit csináltak. Miért van ez?

31/F


2010. okt. 4. 15:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
mer hülyék
2010. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,én soha le nem állnék ilyennel..

Amúgy biztosan az erőt látják bennük,a lázadást,törvényenkívüliséget,h nekik mindent szabad..és ettől válik izgalmassá.

2010. okt. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát a nedves bugyijú tinibukszák biztos buknak erre. Mert fel lehet vágni, mert jujj de izgi. Én nem ítélek elsőre, hogy miért ült valaki, de azért nincs ilyen perverzióm hogy rájuk bukok. Azért büszke ne legyél rá.
2010. okt. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a kinézetetek is olyan (testre, stílusra értem). A beszédstílus is, erő, bátorság meg ilyenek. Valakinek az életforma is bejön és szeret menőzni h neki milyen jó pasija van
2010. okt. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Nem vagyok büszke

csak szóltam neki h ha komolyan gondolja és h később ne legyen belőle semmi

2010. okt. 4. 16:08
 6/23 anonim ***** válasza:

Én nem tudatosan bukok az ilyen pasikra, de 90%ban megtalálom őket, de véletlen:)

25/l

2010. okt. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Mert állitólag nem unalmassak,hétköznapiak...

De ez jó csajozási módszer,köszi az 5letet!Akkor ezentúl én is azt modnom a lányoknak ,hogy ültem,meg bűnöztem,raboltam és rögtön bevágódok náluk,és nedvessek lesznek:)A fizimiskám megvan hozzá mert elég komor arcberendezésem van és gyúrok:D

2010. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

"Én nem tudatosan bukok az ilyen pasikra, de 90%ban megtalálom őket, de véletlen:) "


Ez nem véletlen!!;)

2010. okt. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
Azok a lányok,akiben van érték,és értékrend,nem fog bukni a börtönviselt pasikra.Az lehet h egy szőke,dögös-bögyös plázacica,akinek a karrierje kimerül abban h egy cipőboltban árul,az bukik rád,de kíváncsi lennék h pl. hány egyetemista állna le veled..
2010. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ilyenek nagyon jól meg tudják játszani, hogy ők milyen lazák, pedig csak buták. És az ilyen lányok ugyanilyen buták. Szóval passzolnak az ilyen fiúkhoz. Az okosak nem szoktak börtönbe kerülni. ;-)
2010. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!