Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi legyen? Én ezt nem...

Most mi legyen? Én ezt nem akarom!

Figyelt kérdés
Anyám évekig együtt volt egy nagyon ronda és nyomi hapsival aki anyagilag támogatott minket. Ám a kapcsolat megszakadt,és mi kezdünk eladósódni. Most azt akarja h öjjek össze egy nagyon nyomorék csajjal, aki rám van indulva h azt huzzam le pénzel,csináljak neki gyerket is,meg ilyenek. Ha lány lennék ezt ugy neveznék h k.urválkodok
2010. okt. 4. 12:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ha vhonnan nem szerzünk pénzt kikapcsolnak mindent a lakásban-gáz,villany, és a lakáshitelt se tudjuk fizetni,tehát utcára kerülünmk. kajálni se nagyon tudunk,arra is alig vabn pénz. Abnyám fél éve munkanélküli-nem talál rendes melot hébe hóba el tud menni takarítani vagy ilyesmi. Én meg most hagytam ott a sulit h el tudjak menni dolgozni de még nem taáltam semmit. 18F
2010. okt. 4. 13:02
 2/12 anonim ***** válasza:

Keress munkát s mielöbb hagyd ott, mert tönkre fogja tenni az életed. Amúgy nem igen tudom mit hisz de nem akkora egy gyes, gyed, hogy azért gyereket nemzzél. Amúgy is több a kiadás egy babára mint az.

Ne hagyd magad rávenni ilyenekre, ő miatta tönkretenni más életét s a tiedet nem fer.

2010. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Anyukád a pénzszerzésnek ezt a módját ismeri, és ezt a tudást próbálja továbbadni. Van más módszer is, szerintem nézz utána az egyéb pénzkereseti lehetőségeknek.
2010. okt. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Anyud menjen gyárba te meg a mekibe pl.Valószínű hogy nem álmaitok munkája de ha ilyen sok múlik rajta akkor igen is be kell vállalni.Aki dolgozni akar az nagyrészt talál is ha tényleg akarja(persze vannak kivételek).
2010. okt. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Nahát ez érdekes. anyám is együtt van egy pasival, aki anyagilag támogat minket. Közben nekem mondja, hogy mennyire szenved, meg milyen szar neki, és hogy értem csinálja. De könyörgöm, én nem kértem ezt töle soha, hanem inkább felajánlottam egy másik lehetöséget, amivel nem élt, hanem inkább ezt választotta. Igy döntött.

Èn nem tudok a pénz alapján választani, és minden nap a fejemhez vágja, hogy tehetnék valamit a boldogulásunk érdekében. Nem érti, hogy én nem tudom ezt csinálni, a pénzért lenni valakivel. Azt mondja, buta vagyok, és kihasználhatnám az adottságaimat, és leakaszthatnék egy gazdag pasast, hogy megkönnyitsem az életem. Ez az állandó veszekedés forrása nálunk!

Felnött vagyok, 25 éves, és még mindig nem ismeri a saját gyerekét, hogy igen, a pénz fontos, de nem minden!

Azt javaslom, nézz valami munkát magadnak, anyukádnak segíts valamit találni esetleg valami gyárban vagy valami, de semmiképp ne fogadd meg a tanácsát, ne rontsd el az életed!!! Semmiképp. Irj privit ha akarsz, megértelek!

2010. okt. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne légy olyan, mint az anyád volt, hogy csak a pénz miatt legyél valakivel, akit nem szeretsz. Keress munkát, a gyárakba általában van felvétel, és azok nem kötöttek végzettséghez sem. Három műszakban el lehet helyezkedni, főleg, mert nincs még gyereked és nem nő vagy. 28L
2010. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagud ott a sulit, amíg nem találsz munkát.
2010. okt. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért nem keres anyukád egy másik gazdag pasit?Lehet,hogy hamarabb találna,mint munkát.Szerintem Te még fiatal vagy ahhoz,hogy érdekházassággal elrontsd az életed.Esetleg a külföldi munkán gondolkoztatok?Rettenetes,hogy ebben az országban ilyesmikhez kell folyamodni,ha az ember normálisan akar élni.Mert nem hinném,hogy bárki is pusztán jókedvéből vág bele érdekkapcsolatba.
2010. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

anyám azért akarja h csináljak a csajnak gyereket mert akkor jobban magamhoz tudom láncolni,és lehuzni :S

hát a sulit már otthagytam,mert különben nem tudnék rendesen elhelyezkedni dolgozni,hisz ha találok vmit egyből kezdeni akarok. Próbáltam már a mekit,azt mondták hívnak. meg anyám ismilyen gyárt próbált nem us egyszer de még mindig nem hívták vissza.

2010. okt. 4. 15:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Mit tanultál, milyen iskola? lehet, hogy pont ezzel a végzettséggel találnál majd jobb munkát..., ha nem is, akkor is hagyod kárba veszni az eddigi éveket?

Ha lehet, valahogy visszacsinálnám ezt a suliotthagyást, mert feltételezem, utolsó éved. Lehet, hogy a sulival összeegyeztethető a munka, amit találsz! Pl. meki is szerintem, megbeszélhető a munkatársakkal, hogy pl. hétvégén dolgozol, amikor ők úgyis szórakozni akarnak.

Esetleg halasztani lehet?

A helyedben felkeresném előbb az ofőt, majd az iskolaigazgatót, és őszintén elmondanám neki az anyagi okok miatt léptél így, de szívesen be is fejeznéd a sulit(?, ha így van).

Még 1 év nevelőintézet is egy lehetőség, ami alatt befejezhetnéd a sulit, ez fedezné a minimális anyagiakat ehhez.

okt.4, 13.45

2010. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!