Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a téma? Nem akarom...

Mi legyen a téma? Nem akarom eluntatni.

Figyelt kérdés
Nos külföldön vagyok a vőlegényemmel, és a facebookon végre ráakadtam egy szintén itt elő magyarra. 25 éves a csaj, mi meg 23... vasárnapra megbeszéltünk egy közös kirándulást (ő egyedül jön) ... nem akarom eluntatni, de nem vagyok jó társaság eleinte, mivel szégyelős meg visszahuzodó vagyok... az itteni dolgokról már kérdeztem, miről lehetne beszélni, adjatok tanácsot... na meg mit mondjak neki a bemutatkozás után? (élőben először találkozunk)
2011. júl. 13. 15:43
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszerü hétköznapi dolgokrol beszélgess vele,vagy kérdezősködj,hogy neki,hogy tetszik az ottani élet stb.A téma majd ugy is kialakul magátol.
2011. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mindenképp alakulni fog a beszélgetés, emiatt ne izgulj:)
2011. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Most lebuktal! En vagyok az! Majd jön az magatol, ne izgulj!:)
2011. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván azért meg veletek, mert

- szüksége van társaságra

- kíváncsi rátok (következésképpen nem untatod)

2011. júl. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell sokat beszelned, hallgasd meg az O mondanivalojat is. Volegenyed is ott lesz, igy harmasban elbeszelgettek, nem Te beszelsz.
2011. júl. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!