Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évnél több ideje házasok!...

25 évnél több ideje házasok! Együtt, egy ágyban alszotok még vagy külön (esetleg nappaliban kanapé, vagy külön szoba)?

Figyelt kérdés
(Nem személyes, puszta kíváncsiság.)
2010. okt. 4. 01:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

a nagyszüleim külön aludtak. Anyuék is kb. a 20. évtől, de ők el is váltak.

idősebb korban belefér, de szexuálisan aktív korban lévőknél nem túl jót jelent.

2010. okt. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A szüleim egy ágyban, 29 év után is.

Anyósomék egy szobában, de külön ágyban, mert apósom sokat forog, de jó mélyen alszik. Anyóska pedig sokat van fenn, kb. 2 óránként felkel pisilni, nem akarja zavarni a férjét.

Nálunk is volt, hogy kimentem a nappaliba, mert annyira köhögtem, fújtam az orrom, nem akartam felébreszteni a páromat, akinek dolgozni kellett mennie. De volt, hogy ő is kiköltözött, szintén betegség miatt, 1-2 éjszakára.

2010. okt. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az én szüleim együtt alszanak,franciaágyon, viszont a nagyszüleim egy szobában,de külön ágyon-nem azért,mert nem szeretik egymást,hanem egészségügyi okok-gerincproblémák stb. (nem részletezném) miatt így kényelmesebb és megoldhatóbb.
2010. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
54%
mamámék több mint 40 éve házasok és a mai napig egy ágyban alszanak:))
2011. dec. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!