Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évnél több ideje házasok!...

25 évnél több ideje házasok! Együtt, egy ágyban alszotok még vagy külön (esetleg nappaliban kanapé, vagy külön szoba)?

Figyelt kérdés
(Nem személyes, puszta kíváncsiság.)
2010. okt. 4. 01:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Igaz, hogy nem a szüleimmel élek már, de tudom, hogy még mindig egy hálószobában alszanak egy közös franciaágyon. Jövőre lesz a 35. házassági évfordulójuk. Miért érdekes ez? Szerintem abban a korosztályban még jobb az összetartás és ritkábban is válnak el, tehát miért aludnának a 25 éve együtt lévő párok külön?
2010. okt. 4. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Mi 33 éves házasok vagyunk és közös nagy franciaágyunk van... :-D
2010. okt. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
A szüleim is egy ágyban alszanak. Mi értelme lenne külön? Nem is értem ezt a kérdést.
2010. okt. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Anyumék külön alszanak. Párom szülei is külön.
2010. okt. 4. 01:35
 5/14 anonim válasza:
100%
Valóban sokan alszanak külön.. Sokan nemtudnak már éjszaka egymás mellett meglenni.. Nem azért,mert utálják egymást,semmi ilyen... Csak úgy nyugodtabban tudnak aludni,jobban kipihenik magukat.. Lehet sztem még a horkolás is döntő ebben.. Legalábbis én így gondolom ezt 23 évesen.. :) (A nagyszüleim is külön aludtak)
2010. okt. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

25 éves házasok vagyunk.

Egy szobában, de külön ágyon alszunk.

Oka, hogy mindketten sokat forgolódunk éjszaka és a férjem meg mindig az ágy közepén aludt, mert neki ugy volt jó helye.

2010. okt. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Valahol (egy, a házasságról szóló humoros írásban) azt olvastam, hogy a szerelem akkor kezd véget érni, amikor a házastárs horkolása kezd zavarni! :)

Az ismerőseim körében a szülők nagyobb része, 20 emberből14-nél együtt, 4-nél külön, de egy szobában, 2-nél külön szobában alszanak!

Utóbbi 2-ből az egyiknél az igen hangos horkolás, a másiknál még ehhez +ban az éjszakai aktív "gázkiválasztás" az ok!

2010. okt. 4. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szüleim is együtt alszanak és a nagyszüleim is úgy aludtak.De ismerek olyan párt akik külön alszanak,de ők nem is szeretik egymást, csak a gyerek miatt vannak együtt és ott valahogy bejátszották, h. ez normális h. ennyi év házaság után már nem alszanak együtt.(bár ezt a felfogást nem értem,de ők tudják)
2010. okt. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

27 éve vagyunk házasok, egy szobában, de külön ágyon alszunk, nem azért mert nem szeretjük egymást, hanem azért mert én forgolódok egész éjjel, és fel is szoktam kelni WCre menni, ettől a férjem nem tud nyugodtan aludni. Ő viszont "elterül" az ágyon, amitől én nem tudok rendesen forgolódni és felébredek. És még az is előfordul, hogy átmegyek a másik szobába aludni, mert annyira horkol a férjem, hogy felébredek rá (az ajtókat is be kell csukni, de még így is áthallani)

Van olyan velünk egyidős házaspár az ismerettségi körünkben, akik egy ágyban alszanak (külön szobára is lenne lehetőségük), mégis nyiltan, minden titkolózás nélkül fűvel-fával csalják egymást.

2010. okt. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy még nem vagyunk 25 éves házasok, CSAK 23, de mi csak úgy tudunk elaludni, hogy egy ágyban, kiskanál-nagykanál helyzetben összebujunk, és igy igy alszunk. ami vicces, ahogy ha valamelyikünk meg akar a másik oldara fordulni, akkor a másik is fordul automatikusan vele.


Viszont vakkan sokan, akik nem tudnak egy ágyban vagy akár egy szobában sem aludni, mert pl. az egyik horkol, vagy más a napi ritmusosk, túl sokat forog valamelyik, stb., ez nem jelent semmit a kapcsolatra nézve.

2010. okt. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!