Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túlzott már ez a...

Tényleg túlzott már ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

A barátom és én is fent vagyunk egy közösségi portálon. (fb)

És ugye az jelzi, ha valakinek kommentárt írt, vagy az üzenőfalára, állapotához megjegyzést fűzött.


Na most.. mindig látom, hogy lányoknak ír kommentárt, van amelyik képen a lánynak kint van a fél feneke, esetleg dekoltázsa.

Néha olyanokat ír, ahol 2 cicis csaj van, hogy "hmm.. vajon melyik is tetszik jobban?.. az egyiket már láttam közelebbről is a suliban.:$;)" Meg bikinis képekhez, hogy "huhh nagyon szép vagy:$"



Nekem nincsenek nagy melleim, és igazából ez nem is zavar, de az igen, hogy ilyen megjegyzései vannak..


Sosem írt kommentárt az én képeimhez.

És ez a viselkedése arra enged következtetni, hogy nem vagyok neki elég jó..


Már emiatt sokszor összevesztünk, de mindig megigéri hogy miattam megváltozik, nem írogat, mert én vagyok neki a legfontosabb.. Egy darabig megy is, de utána megint csinálja.

Azt állítja, hogy ezeket csak hülyeségből csinálja, ne vegyem komolyan, mert ha ő is komolyan venné már nem velem lenne...


Amikor nem neten beszélünk, hanem együtt vagyunk, akkor érzem, hogy szeret, kimutatja, bókol, figyelmes.



Tényleg én fogom fel helytelenül a helyzetet?

17L ő 20F


2010. okt. 3. 22:16
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

Megértettem h felesleges védenem, mert azért van velem, mert nincs más.. pedig lenne neki..


ezért nem értem ezt az egészet..


Azt is felfogtam hogy ki miért dobná ki.. egyetértek vele..

2010. okt. 4. 13:33
 42/46 A kérdező kommentje:
FELNYITOTTÁTOK A SZEMEMET!!! :(
2010. okt. 4. 13:36
 43/46 anonim ***** válasza:
A mások szeretőnek kellenek,te meg valószinű háztartási gépnek aki mindent lenyel.Nem szeret,használ.Naiva kell neki aki mindent eltűr és szereti,kiszolgálja.Jobbat érdemelnél!
2010. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:

Pontosan, az ilyen lányokból lesznek a háztartási csicskák, kiszolgáltatott, otthon ülő anyukák, akik kiszolgálják a pasi kénye-kedvét, mosod majd a fosos-pisás gatyáját, gányolod a kaját neki, neveled a gyerekét, míg ő vidáman éli világát, jobbra balra kúr, eljárogat stb.


Szép élet elé nézel, becsüld meg ezt a férget. Sok boldogságot kívánok.

2010. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

Azért te kellesz neki, te kis butus, hogy egy biztos hátteret nyújts, aki mellett kúrogathat kedvére. Ahogy az előttem szólók leírták, minden férfi másképp kúr félre, valaki simán össze-vissza kefél, valakinek meg azért kell egy érzelmi háttér (te), aki mellett vidáman élheti világát.

Ezek a megcsalt, biztos hátteret nyújtó lányok általában a szerényebb külsejűek, a feltűnő bögyös macák pedig azok, akikkel megcsal a pasi. Találd ki, neked melyik szerepet szánja.

2010. okt. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Kedves, kérdező!

Szerintem okos dolog lenne fontolóra venni az eddigi véleményeket, ugyanis biztosan sok férfinemű egyén is írt ide, akik mégiscsak jobban tudják, hogy hogyan működik egy férfi. Most nemhogy valaki megsértődik, mert ezt egyáltalán nem rosszból írtam. De szerintem így igaz: egy férfi jobban tudja, hogy ilyen esetekben hogyan gondolkodik egy férfi...

2010. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!