Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túlzott már ez a...

Tényleg túlzott már ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

A barátom és én is fent vagyunk egy közösségi portálon. (fb)

És ugye az jelzi, ha valakinek kommentárt írt, vagy az üzenőfalára, állapotához megjegyzést fűzött.


Na most.. mindig látom, hogy lányoknak ír kommentárt, van amelyik képen a lánynak kint van a fél feneke, esetleg dekoltázsa.

Néha olyanokat ír, ahol 2 cicis csaj van, hogy "hmm.. vajon melyik is tetszik jobban?.. az egyiket már láttam közelebbről is a suliban.:$;)" Meg bikinis képekhez, hogy "huhh nagyon szép vagy:$"



Nekem nincsenek nagy melleim, és igazából ez nem is zavar, de az igen, hogy ilyen megjegyzései vannak..


Sosem írt kommentárt az én képeimhez.

És ez a viselkedése arra enged következtetni, hogy nem vagyok neki elég jó..


Már emiatt sokszor összevesztünk, de mindig megigéri hogy miattam megváltozik, nem írogat, mert én vagyok neki a legfontosabb.. Egy darabig megy is, de utána megint csinálja.

Azt állítja, hogy ezeket csak hülyeségből csinálja, ne vegyem komolyan, mert ha ő is komolyan venné már nem velem lenne...


Amikor nem neten beszélünk, hanem együtt vagyunk, akkor érzem, hogy szeret, kimutatja, bókol, figyelmes.



Tényleg én fogom fel helytelenül a helyzetet?

17L ő 20F


2010. okt. 3. 22:16
1 2 3 4 5
 11/46 jujube ***** válasza:
31%

a pasik csinalnak ilyeneket, csak az a baj, hogy ezt te kenytelen vagy vegignezni.

ha valaki ezt nem ismeri fel, es kockaztatja a kapcsolatat miatta, az komolytalan...

te is foglalkozz mas dologgal, es legyel nyugodtan titokzatos..

2010. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
45%
"Már emiatt sokszor összevesztünk.." - bocsánat, én erre értettem, hogy nem kell jelenetet rendezni otthon.
2010. okt. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

A pasik? Ne általánosíts.


A haverjának van barátnője. Rendes srác.. jól néz ki, kedves.. stb.


Még sem írogat senkinek ilyesféle kommentárokat. SOsem volt rá példa.

2010. okt. 3. 22:36
 14/46 jujube ***** válasza:
84%

oh bocsass meg..

azert nem tennem tuzbe egyikeert sem a kezem, de ez meg elotted all a kovetkezo 17 evben.

Annyi jotanacsot adhatok, hogy mindig minden rajtad mulik...

Tovabba en egy ilyen kis 20eves hulyet paros labbal rugnek ki az ajton, mert egyertelmuen mocorog a nadragja a meztelen csajokra, es meg csak nem is tisztel teged.

igy jobb?

2010. okt. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
0%

Már megint ez a facebook....

Annyira unom már ,hogy mindig,mindenhol,mindenki a fcbookról beszél...

Az osztályban is ez megy egész órán. Ott ülnek egymás mellett de a facebookon üzengetnek egymásnak... -.-

2010. okt. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

Értem mit akarsz mondani, de nem kell felháborodni.


Én sem teszem a kezem értük tűzbe, de te kezdtél el általánosítani.

2010. okt. 3. 22:40
 17/46 A kérdező kommentje:
Ez most nem az üzengetésről szól. Írhattam volna más közösségi portált is
2010. okt. 3. 22:41
 18/46 anonim ***** válasza:
55%

Engem is nagyon zavarrna,ha ilyeneket írogatna,ez nem vicces,tegyél fel te is magadról egy bikinis képet,hátha arra ír valamit,ha nem,akkor egy majom(bocsi).

Ha meg emiatt már rengetegszer összevesztetek,az eleve nem jó.Nem ivárhatod el egy 20 éves fiútól,hogy megváltozzon,még egy darabig ilyen lesz.Ez most tipikusan az a szitu,hogy megszoksz,vagy megszöksz.

2010. okt. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
89%
Hát nem tudom, ha nekem barátnőm van, akkor nem másra csorgatom a nyálam, hanem vele foglalkozom. Persze azt nem mondom, hogy utcán nem nézek megy egy-egy csajt, de nem fogok írogatni a képek alá...szerintem a gyerek nem szerelmes, mert akkor nem így viselkedne. F/21
2010. okt. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
86%
A srác egyértelműen bepróbálkozik mindenhol, ha könnyen kapható(nak tűnő) csajt lát. Biztos lehetsz benne, hogy amint valaki "veszi a lapot" te azonnal lapátra kerülsz, neki jelenleg fontosabb a lelki szépségnél a nőies domborulatok, amivel te nem büszkélkedhetsz. Ez mind nem lenne gond, csak ne várj tőle többet, mint amit nyújtani akar: egy laza együttjárást, kizárólag szórakozás miatt, semmi komoly. Ez így nem jó neked? Akkor ne netes fórumokon panaszkodj, keress olyat, aki hozzád hasonló. Amúgy is elég degradáló rád nézve, hogy a pasid nálad szexisebb csajoknak bókol, miközben veled hál együtt, úgy tűnik nem vagy "elég" neki...
2010. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!