Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túlzott már ez a...

Tényleg túlzott már ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

A barátom és én is fent vagyunk egy közösségi portálon. (fb)

És ugye az jelzi, ha valakinek kommentárt írt, vagy az üzenőfalára, állapotához megjegyzést fűzött.


Na most.. mindig látom, hogy lányoknak ír kommentárt, van amelyik képen a lánynak kint van a fél feneke, esetleg dekoltázsa.

Néha olyanokat ír, ahol 2 cicis csaj van, hogy "hmm.. vajon melyik is tetszik jobban?.. az egyiket már láttam közelebbről is a suliban.:$;)" Meg bikinis képekhez, hogy "huhh nagyon szép vagy:$"



Nekem nincsenek nagy melleim, és igazából ez nem is zavar, de az igen, hogy ilyen megjegyzései vannak..


Sosem írt kommentárt az én képeimhez.

És ez a viselkedése arra enged következtetni, hogy nem vagyok neki elég jó..


Már emiatt sokszor összevesztünk, de mindig megigéri hogy miattam megváltozik, nem írogat, mert én vagyok neki a legfontosabb.. Egy darabig megy is, de utána megint csinálja.

Azt állítja, hogy ezeket csak hülyeségből csinálja, ne vegyem komolyan, mert ha ő is komolyan venné már nem velem lenne...


Amikor nem neten beszélünk, hanem együtt vagyunk, akkor érzem, hogy szeret, kimutatja, bókol, figyelmes.



Tényleg én fogom fel helytelenül a helyzetet?

17L ő 20F


2010. okt. 3. 22:16
1 2 3 4 5
 21/46 jujube ***** válasza:
15%
Szoktak nezni noket fenykepen, meztelen, stb, akik nem mi vagyunk.. ez teljesen altalanos..
2010. okt. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
77%

erkölcsi tartás nem sok van a kedves párodban, az biztos.

tudod lehet, h az én barátom is megnézi a jó csajokat itt-ott, de nem írogat ilyen hülye kommenteket.

nem azért mert én leharapnám a fejét, hanem mert ő maga tudja, hogy ez mérhetetlen bunkóság.


nem szívesen járnék egy olyannal mint a párod.

azt javaslom, minél hamarabb tedd lapátra, mert nem tisztel téged. szerintem a kapcsolat egyik alapja a tisztelet. sőt!

2010. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
79%
Én kidobnám a pasit. Úgy viselkedik, mint egy 13éves kanos kisfiú, aki még nem szexelt és ez minden vágya. Nem mintha 20 évesen egy srác érett felnőtt férfi lenne, de azért elvárható egy kis tapintatosság és tisztelet a másik nem iránt. Szerintem egy keress egy kedves, megbízható srácot, aki "beéri" veled és nincs szüksége arra, hogy mások előtt menőzzön.
2010. okt. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
58%

22:54


Jujube!


Az egy dolog, hogy egy férfinek nagy a libidója, vonzza a tekintetét a jó nő, az utcán képeken, nézegeti stb. Ez teljesen általános, és szerintem minden nő tudja, hogy ez még nem jelenti azt, hogy a párja nem szereti.

Az egy EGÉSZ MÁS dolog, hogy mindezt úgy csinálja egy férfi, hogy tudja, hogy a párjának fáj, és mégis tovább csinálja, nyilvánosan megalázva a párját.


Az én barátom is sokszor megnézi a jó nőket az utcán pl., de ez engem nem zavar, mert egyrészt én is megnézem a jó csajokat (van kicsi leszbi beütésem), másrészt pedig mindig látom, hogy direkt nem engem megalázva csinálja, hanem diszkréten. Ez a különbség a bunkó önző viselkedés és a figyelmes viselkedés között.

2010. okt. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 jujube ***** válasza:
22%

kedves hozzam szolo...

ha visszaolvasol, ra fogsz jonni hogy egy velemenyen vagyunk...


Jujube

2010. okt. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, bocs, de a pasi nyilvánvalóan a nagycsöcsű bulákra gerjed, és nincs annyi tapintat, tisztelet benne irányodban, hogy érdekelje, hogy ez neked fáj és abbahagyja... sajnos bármit is mond, egy ilyen ember nem szeret, aki folyton megaláz és megbánt. Lehet, hogy beéri veled, mert mondjuk nagymellű nőknek nem tetszett stb., de ha egy neki jobban tetsző nő felkínálná magát, az első alkalmat megragadná

Én azt tanácsolnám, hogy keress olyan pasit, aki vagy a kismelleket szereti, vagy TÉGED szeret annyira, hogy figyelmes és nem aláz meg mások előtt azzal, hogy mindenféle seggkitevős pináknak hízeleg. Nem tudok ennél megalázóbbat elképzelni egy nő számára, és azt hiszem, ha ezt a barátod nem érzi át, akkor egyáltalán nem is törődik az érzéseiddel, és ez csak rosszabb lesz.

2010. okt. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
30%

A pasid felszínes, jopofiskodó, lazának tűnő bájgúnár. Azonnal dobnám.


Te önbizalomhiányos, csicskulásra hajlamos, idegbajos és hisztis vagy. Téged is azonnal dobnálak. Mondjuk úgy, hogy megérdemlitek egymást.

2010. okt. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
50%
Tudod ki tűrné ezt... Az első ilyen kommentárjánál repült volna.
2010. okt. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy a nincs nála jobb a láthatáron tipusú barátnő,na de ha jön a jobb,te szépen mész a levesbe.Csak azért van veled hogy legyen valakije,és közben gőzerővel keresi az utódot.
2010. okt. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, miért azok lettek lepontozva, akik a kegyetlen igazságot őszintén leírják... hát igen, az emberek tényleg inkább szeretik magukat hitegetni, minthogy bevallják maguknak a keserű igazságot.
2010. okt. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!