Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túlzott már ez a...

Tényleg túlzott már ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

A barátom és én is fent vagyunk egy közösségi portálon. (fb)

És ugye az jelzi, ha valakinek kommentárt írt, vagy az üzenőfalára, állapotához megjegyzést fűzött.


Na most.. mindig látom, hogy lányoknak ír kommentárt, van amelyik képen a lánynak kint van a fél feneke, esetleg dekoltázsa.

Néha olyanokat ír, ahol 2 cicis csaj van, hogy "hmm.. vajon melyik is tetszik jobban?.. az egyiket már láttam közelebbről is a suliban.:$;)" Meg bikinis képekhez, hogy "huhh nagyon szép vagy:$"



Nekem nincsenek nagy melleim, és igazából ez nem is zavar, de az igen, hogy ilyen megjegyzései vannak..


Sosem írt kommentárt az én képeimhez.

És ez a viselkedése arra enged következtetni, hogy nem vagyok neki elég jó..


Már emiatt sokszor összevesztünk, de mindig megigéri hogy miattam megváltozik, nem írogat, mert én vagyok neki a legfontosabb.. Egy darabig megy is, de utána megint csinálja.

Azt állítja, hogy ezeket csak hülyeségből csinálja, ne vegyem komolyan, mert ha ő is komolyan venné már nem velem lenne...


Amikor nem neten beszélünk, hanem együtt vagyunk, akkor érzem, hogy szeret, kimutatja, bókol, figyelmes.



Tényleg én fogom fel helytelenül a helyzetet?

17L ő 20F


2010. okt. 3. 22:16
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Ő azt állítja túlzottan féltékeny vagyok.
2010. okt. 3. 22:20
 2/46 anonim ***** válasza:
0%

ilyenekkel en sem foglalkoznek, marmint hogy ki mihhez ir kommentet.

ha megcsal, akkor mar elgondolkodnek rajta, mit is csinalok rosszul...

2010. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
52%
Igen, túlzott, de mindkettőtök részéről túlzott egy kicsit. Neki nem kéne írogatnia, neked meg nem kéne belőle jelenetet rendezni otthon. De megértelek, engem is zavarna, ha a pasim más nők képeihez fűzne ilyen kommentárokat.
2010. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
70%
Nem sok lány/nő tűri el ha a pasija mást dícsér,főleg az orra előtt,ugyhogy nem túlzod el.Leckéztesd meg,irkálj te is,hagy legyen most ő féltékeny.Hátha igy rájön ez milyen szar érzés.
2010. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

Nem rendezek jelenetet, mert amíg normális kereket között meg tudjuk beszélni, addig minden oké.


Megigérte, hogy nem írogat mert tudja hogy nekem nem esik jól..


Végülis írja le, hogy "jó kép", vagy, "jól sikerült kép:)"


de ne az ilyen seggvillantós, cicikirakós képeket dicsérje, főleg ne nyálcsorgatós stílusban..

2010. okt. 3. 22:27
 6/46 anonim ***** válasza:
81%

Nekem úgy tűnik nemigen ad a véleményedre, nem fél elveszíteni téged, hogy finoman fogalmazzak. Lehet, hogy csak lezserkedik, de lehet, hogy tényleg nem számít a véleményed:(

Mindenesetre ne nagyon rendezkedj be vele hosszú távú kapcsolatra...

2010. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
90%
Na az én férjem ha ilyeneket csinálna, megmutatnám neki a vészkijáratot,mert a sodrófával kergetném. Undorító, ha valaki jár valakivel, vagy már komoly a kapcsolat, esetleg még több a házasság.Milyen dolog ilyet irogatni. Nekem is a helyedben kissebbségi érzésem lenne, de nagyon is. Pedig mint látom az úrfi már nem tizenéves, hanem 20!
2010. okt. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

Hiú.. kell neki, hogy dicsérjék, fontos neki mások véleménye..


Valószínűleg ezért írogat, hogy mások lássák mekkora ász.. erről a véleményemről ő is tud..

2010. okt. 3. 22:31
 9/46 anonim ***** válasza:
88%
Tényleg ciki a viselkédese. Tipikus nyálcsorgató kéjencnek tűnik, aki mé a guruló almát is megdugná, "mert olyan szép kerek". Szerintem az ilyeneket nem lehet megváltoztatni, szóval megszoksz, vagy megszöksz...
2010. okt. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
87%
Nem megcsalás, de bunkóság.
2010. okt. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!