Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg segítenem kéne ezek után?

Tényleg segítenem kéne ezek után?

Figyelt kérdés

Anyám egész életemben kritizált,bunkózott velem,és ott szivatott ahol tudott. Amint leérettségiztem kitett a lakásból,és közölte h ne várjak tőle semmiféle támogatást. Gondolom azt hitte,h így majd nem tudom elkezdeni az egyetemet. Szúrta a szemét h felvettek oda akartam,míg az iműdott nővérem semmire nem vitte akkor,és nem is vitte a mai napig. Szült 2 gyereket egy kamionosnak és ennyi.

Én egyedül megszereztem a diplomám,megvettem a lakásom-igaz hitelre,de van egy jól fizető állásom amiből tudom fizetni a részleteket,van párom aki szeret és babát tervezünk. Szóval sínen van az életem.

Anyámnak anyagi gondjai vannak,és azt szeretné ha kihuznám a sz.arból. De nekem nagyon nem tetszik az ötlet h segítsek neki,hisz ő hol segített nekem? csak azért kéne támogatnom mert az anyám?

Ő egész életemben csak megalázott tényleg ott tett alámahol tudott,és rugott belém. Mikor kitett otthonról 18 évesen akkor megmondtam neki h tőlem az életben ne várjon soha semmit,ha majd egyedül betegen fog szenvedni jusson eszébe amit most mondtam és majd a drága nővérem akit lehet támogatni meg fényezni majd ő segít neki.

Akkor ezek után milyen jogon várja tőlem a segítséget? Olyanokat mondott nekem h segítenem kell mert megszült,és iskolába járatott


2010. okt. 3. 18:23
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
15:33 Miközben hőzöngsz, minden bizonnyal nyomorultul érzed magad.
2010. okt. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

15 33 vagyok kedves 16 02 semmit se tudsz rólam

Sok anya megérdemelné hogy leköpjék az utcán,tudom mert látom hogy élnek családok hát sok anya megsem érdemli a tiszteletet az anyaság nem arról szól hogy kinyomom magamból....Ez a munkám ezzel foglalkozom,gyerekkel fiatalokkal akiknek korcs szüleik vannak,bántalmaznak lelkileg testileg igen én is nyomorodott vagyok attól amit nap mint nap látok amiben dolgozom igazad van...

2010. okt. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Adtam neki 170 ezert ft.ot,bár nem kellett volna. Ugyanis megtudtam h mire is kellett neki... Arra h a nővéremnek kifizesse a jogsiját. Hitelt meg azért kellett volna felvennem,h autót istudjon venni neki!

KOmolyan nem hiszem el h ilyen hülye vagyok és megsajnáltam meg elhittem az adósságaim vannak szöveget :S A pénzemet meg soha nem fogom viszont látni,meg is mondta h nem tudja vissza adni,és h " ennyit igazán tehetsz a nővéredért ha már neked ugyis annyi pénzed van" :S Azért van pénzem meg megdolgozom érte!

Anyámmal és a nővéremmel se volt soha jó a kapcsolatom. Tesóm mikor otthon laktam többször is meglopott,meg ő is aztán ott feketített be ahol tudott :S Anyám meg a házi csicskásának használt amig ki nem tett otthonról. Azt se akarta h érettségizzek,annak idején mikor iskolát kellett választani sima szakközépbe akart küldeni,mert én hülye vagyok az érettségihez. bezzeg nővérem okos! Bár a sulit sose fejezte be. Van 10. osztálya aztán ennyi.

Igazából azt se értem minek szült meg,mindig mondta h el kellett volna vetetnie.

2010. okt. 7. 16:20
 34/43 A kérdező kommentje:
na mindegy,ezek után még csak köszönni se fogok egyiknek se ha meglátom az utcán :S
2010. okt. 7. 16:21
 35/43 anonim ***** válasza:
Sajnállak,mert még átis lettél verve.Erre már nem is tudok mit mondani.
2010. okt. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Igazából én se .S nem tudom h sírjak vagy röhögjek :S
2010. okt. 7. 16:24
 37/43 anonim ***** válasza:
A te hibád is, ha sokadszorra hagyod magad becsapni.
2010. okt. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
25%

pedig 170ezer ftból mennyit tudtál volna füstölni vagy akármi

egy vadbarom az anyád és a nővéred is de főleg az anyád, én a helyedben fix hogy jól összeverném, és ami a házába érték azt elvinném, és mondanám, hogy ez a 170 ezerért elviszem a tv-det meg ilyen cuccokat elviszel tőle, és kész

2010. okt. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

vagy jelentsd fel

amúgy szerintem ha ilyen rohadek lenne anyám akkor biztos hogy nem segítettem volna rajta

2010. okt. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Remélem, ebből már tanultál és legközelebb egy kávéra sem hívod meg.
2010. okt. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!