Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább balhé/ver...

Mi volt a legdurvább balhé/verés/erőszak a családotokban,ami későbbre is kihatott?

Figyelt kérdés
Úgy értem,aminek akár az lett a vége,hogy valakik megszakították a kapcsolatot

2023. jan. 23. 17:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
84%
#19 És? Ha zavar, lapozd át. Én a magam részéről nem bánom, hogy a téma napirenden van tartva, akárki, akárhányszor tesz fel kérdést róla.
2023. jan. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
47%
Nos, szerintem arra gondolt, hogy mikor jön valami kényesebb dolog rögtön megy neki a kérdés, hogy mi a neme, meztelenül kapta-e, hány évesen és hasonlók... vond le a következtetéseket, vagy perverz vagy pedofil.
2023. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
#23 Nem csak ez alatt a kérdés alatt, de másik alatt sem láttam még ilyet. De ha tényleg előfordul ilyen, akkor már minden családonbelüli erőszakos kérdést törölni kell, mert jaj, mi van, ha valami perverz írta ki? Ez egy elég korlátolt gondolkodás.
2023. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
17%
Nekem aztán mindegy, én csak írtam, hogy részemről tudom mire gondolt és abban csak nincs rossz szándék, hogy jelezte, hogy esetleg ő az, aztán max ha más is olvassa, akkor esetleg annyit segített, hogy ha válaszolni szeretne óvatosabban fogalmazza meg a válaszát. Szerintem kár erről többet beszélni.
2023. jan. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
29%

#25 Miután a saját homályos feltételezései miatt töröltetni akarta a kérdést, ezért de, van benne rossz szándék. Ennyi erővel az egész oldalt be lehetne szüntetni, mert ki tudja, ki melyik kérdés válaszaira ránt rá otthon a gép előtt ülve?


Meg ezt sem értem, hogy most azért nem lehet írni a családon belüli erőszakról, mert lehet, hogy valaki erre veri ki? Hát verje, én mondjuk pont lesz.rom, de emiatt ne tabusítsunk már egy ilyen súlyos, az egész országban jelenlévő és teljes generációkat megnyomorító problémát.

2023. jan. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
88%
Én már csak azért is örülök a téma fenntartásának, amit a 17-es írt. Nagyon szeretem látni, hogy vannak ilyen emberek, akik szembe mernek menni ilyen szülőkkel! Le a kalappal előtte és annyira értett ehhez, hogy még kifogott a gyerek ártatlan védekező hazugságain is a biciklis témával. Nagyon profin cselekedett az iskolaorvos.
2023. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Metionin ***** válasza:
81%

26. Azon a környéken volt gyakorlata sajnos. Bár az is tény, hogy felnőttként belegondolva nagyon pitiáner dolgokat kellett hazudnom arra, hogy honnan van xy sérülésem, csodálkoztam volna ha az "elesett" huszadszorra is bejött volna. Egyszer valami papírért kellett visszamennem hozzá és akkor is épp valami hasonló ügy miatt ment a balhé, anyuka ordított, hogy őt márpedig nem küldheti ki amíg a gyerekkel beszél a rendelőben.


És igen, én is örülök, hogy napirenden van a téma, mert ez a mai napig még mindig akkora tabu, hogy hihetetlen. Mindenféle családon belüli erőszak az, sokszor a szakember is elfordítja a fejét, mert tudja, hogy ha beleköt, akkor vagy még rosszabb lesz a helyzet vagy a gyámügynek úgysem lesz kapacitása rendet tenni. Légtorna edzőm mondta, hogy amikor terhesen vizsgálatokra járt, a 10-ből egy orvos kérdezte meg, hogy mitől vannak rajta a kék-zöld foltok. Oké, neki a tornától de ennyi erővel bemegy egy láthatóan bántalmazott nő/gyerek és a kutyát sem érdekli.

2023. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!