Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legdurvább balhé/ver...

Mi volt a legdurvább balhé/verés/erőszak a családotokban,ami későbbre is kihatott?

Figyelt kérdés
Úgy értem,aminek akár az lett a vége,hogy valakik megszakították a kapcsolatot

2023. jan. 23. 17:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
92%
#10 Igen, ez nagyon életszerű. :D Istenem...
2023. jan. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
10:Ha mocskolni akarsz engem,azt megírhatod privátban is
2023. jan. 23. 19:05
 13/27 anonim ***** válasza:
92%

Emberek nyugodjatok már meg, sokkal durvább és perverz kérdések vannak itt szexualitás témában.. Miért tabu az ilyesmi? Ezek valós problémák, amik amúgy szerintem nagyobb hangsúlyt kellene kapjanak.

Azért nem turkálás ez más életében, mert mindenki maga dönti el, akar-e erre választ adni. Még az is lehet, hogy neki segítene feldolgozni egy ilyen eseményt az, ha látja, hogy nincs egyedül.


Kérdésre válaszolva, nekem egyszer apum szemem láttára ment neki anyunak úgy, hogy előtte ilyen soha nem történt, de még veszekedni se nagyon szoktak. A testvérem közbe akart lépni, de ellökte. Nem szakítottuk meg a kapcsolatot, mert megbeszéltük egymás között normálisan, de egy ilyen élmény nagyon traumatizáló tud lenni. Igyekszem ezzel szakemberhez fordulni a jövőben, mert sajnos az amúgy is jelen levő szorongásomra nem volt jó hatással..

2023. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
13%
Ez megint a szokásos vertek már emg a szüleid, aztán ha valaki beírja elfenekelik megy neki a kérdés, hogy ruhában vagy anélkül, meg milyen nemü?
2023. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Darius- ***** válasza:
94%

Tobb volt. Az apam meghalt mikor 6 éves multam, igy anyam nevelt. Amugy személyiségzavaros. Hangulatfuggo volt mindig. Ha elfogta a rossz hangulat, akkor kiabalt mindig, aztan elment a munkahelyre és ott folytatta, a beosztottjaival. Amikor kicsi voltam mindig azzal buntetett, hogy bezart a szobaba. Viszont nem maradtam ott soha, mert leszedtem a zarat. AZ ablakon nem tudtam kimaszni, mivel tetotér volt. Amire visszajott, legtobbszor azt mondta nem baj, jol tetted, tulreagaltam -gondolom ilyenkor mar elmult a rohama.

Késobb a baratnoimre szallt ra mindig durvan, lealazta oket, egyiket fel is jelentette, mert azt hazudta megverte, habar o sebezte meg magat valamivel, talan csiszolopapirral. A masiknak pedig az ételébe hashajtot tett, amikor nalunk vacsorazott.

2023. jan. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb balhét a nagynéném alkesz férje rendezte. Én nem voltam ott, de széttört bútorokat meg a tévét is. Ott is lett hagyva.

Verést én kapok nadrágszíjjal, de nem tudom mikor volt a legnagyobb.

2023. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Metionin ***** válasza:
84%
Volt egy baltával rohangálós buli 4 éves koromban, de egyébként folyamatosan vergődtek, sokszor még éjszaka is. Kiemelkedő még talán az volt, amikor elsőben oltásnál a gyerekorvos/iskolaorvos észrevette rajtam a foltokat, aztán figyelni kezdett. Korábban is láttam, hogy gyanús neki néhány sztori pl. amikor a felszakadt szám állítólag úgy keletkezett, hogy elestem biciklivel, aztán egy váratlan pillanatban kimondatta velem, hogy nincs is biciklim. Szóval amikor legközelebb elkapott a szokásos téli hörghurut, hirtelen ráparancsolt anyámra, hogy vetkőztessen le és persze látott akkor is dolgokat. Utána kiküldött az asszisztens nénikhez. Elég sok idő múlva jött ki anyám, nem szólt semmit csak elkezdett hazafelé rángatni. Soha többet nem ütött meg.
2023. jan. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
15%
Ez a kérdező átlag kéthetente felteszi ugyanezt a kérdést, csak kicsit átfogalmazva. Amúgy! semmi baj vele.
2023. jan. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
85%
#18 Az Isten áldja meg az ilyen orvosokat. De komolyan. Rémes volt olvasni a sztoridat, de örülök, hogy vannak még ilyen emberek, mint ez az iskola orvos.
2023. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 Metionin ***** válasza:
68%
20. Igen, ő különleges ember (most fog majd nyugdíjba menni), csak sajnos sokszor hiába harcol, nagyon elmaradott környéken éltünk, ahol a gyerekverés normálisnak számít. Az iskolában ha kikaptunk egy-egy témazárót, az osztálytársaim fele monoklival jött be másnap és mi még a válogatott osztály voltunk. Szerintem az esetek többségében az orvos is tudta, hogy hiába intézkedik, a gyámügy meg nem volt akkor még olyan hatékony, mint most (bár mostanság is hagy kivetnivalót, ahogy hallom).
2023. jan. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!