Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés bennem? És mit...

Mi ez az érzés bennem? És mit tegyek ellen? Segítség

Figyelt kérdés

mostanában mindenki olyan fura velem.

itthon is, de főleg az osztálytársaim.

Pénteken nem voltam suliban, mert beteg lettem, és holnap komolyan félek bemenni:(

Nemtudom ez olyan fura érzés, olyan mintha senki sem foglalkozna velem, szinte keresztül néznek rajtam, mintha nem is léteznék:(

Senki sem ír rám msnen, senkinek se vagyok fontos:(

Nem tudom miben kéne változnom, de félek....

valami miatt nagyon feszült vagyok és remeg a gyomrom.

Olyan mintha egy senki lennék, nemtudom értitek-e

Mintha senkinek se lennék elég jó...:( És mintha mindenki átgázolna rajtam, vagy mintha csak lennék mások körül, de nem vennének észre.

18éves lány vagyok

És nemtudom mit tegyek

Ja és nem fog megjönni, nem attól vagyok depis


2010. okt. 3. 17:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Na, itt a kulcsszó: hogy más akarsz lenni, mint amilyen vagy. Tehát elsősorban te magad vagy elégedetlen magaddal. Magadnak vagy nemelégjó, nemelégszép, nemelég vonzó, stb. Tehát: Barátkozz meg magaddal. Nézz a tükörbe, igazítsd úgy, hogy csinosnak, vonzónak látsd magad, mosolyogj magadra, stb. Ha gyakorolod néhány napig, a mosoly ott marad az arcodon, ugyanígy a magabiztosság, és az elégedettség. És azon veszed észre, hogy megszólít valaki...
2010. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!