Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés bennem? És mit...

Mi ez az érzés bennem? És mit tegyek ellen? Segítség

Figyelt kérdés

mostanában mindenki olyan fura velem.

itthon is, de főleg az osztálytársaim.

Pénteken nem voltam suliban, mert beteg lettem, és holnap komolyan félek bemenni:(

Nemtudom ez olyan fura érzés, olyan mintha senki sem foglalkozna velem, szinte keresztül néznek rajtam, mintha nem is léteznék:(

Senki sem ír rám msnen, senkinek se vagyok fontos:(

Nem tudom miben kéne változnom, de félek....

valami miatt nagyon feszült vagyok és remeg a gyomrom.

Olyan mintha egy senki lennék, nemtudom értitek-e

Mintha senkinek se lennék elég jó...:( És mintha mindenki átgázolna rajtam, vagy mintha csak lennék mások körül, de nem vennének észre.

18éves lány vagyok

És nemtudom mit tegyek

Ja és nem fog megjönni, nem attól vagyok depis


2010. okt. 3. 17:30
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

szóval hiába próbálok kedves lenni, meg aranyos meg minden... és hiába próbálok tetszeni a srácoknak. Mintha nem is léteznék, komolyan:(

Annyira semmi kedvem így bemenni holnap:( Ugy érzem nem tudok megújulni, külsőleg meg főleg nem. Mintha be lennék skatulyázva, és mintha egy nulla lennék.

Úgy szeretnék valamilyen új ember lenni, akit mindenki szeret és aki mindenkinek fontos:(

De nemtudom hol kezdjem.

Félek

értitek??

2010. okt. 3. 17:32
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha nem írnak rád msnen, te miért nem írsz rájuk?.. Ha te se írsz rájuk soha mert várod hogy ők írjanak, az életben nem fog változni a helyzet.
2010. okt. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
De ha van kedved beszélgetni, írj valamit.
2010. okt. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Amúgy én is éreztem így, kisebb koromban igaz..de nagyon rossz volt, nem is tudom hogy lábaltam ki belőle. Azt hiszem elsőként megkerestem azokat a társaimat a suliban, akikhez szintén nem megy oda senki, én odamentem... lettek haverjaim, és innentől már ment az egész. Én is 18 éves lány vagyok amúgy.
2010. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

nekem is írhatsz _:D


28/N

2010. okt. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

rájuk szoktam írni, de ők maguktól sosem írnak rám:(

nincsen snekim, az osztálymban van egy srác aki bejön, erre ő randizik 7végén:S

van még 1 annak én tetszem, de nekem ő nem:(

meg van az exem, akinek talán még jelentek vmit, de már nem szeretem:(

2010. okt. 3. 17:37
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

Hát ez nehéz kérdés, igazából.. Ha valaki ennyire elveszettnek érzi magát, nagyrészt csak valami csodával lehet kikaparni a csigaházból... Vagy ha mondjuk oda tudnék menni a sulidba én helyrepofoznám az egód:D


A 18 éves lány.

2010. okt. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

nem vagyok sem csúnya sem pedig buta.

normálisan, sportosan öltözködöm, egyedinek és vagánynak tartom magam.

de olyan igazán menő csaj akarok lenni, akit pl. körüldongnak a pasik

Hogy csináljam? ennek mi a titka???

2010. okt. 3. 17:41
 9/21 A kérdező kommentje:

köszi 17:40es:D

e melyik suliba jársz???

2010. okt. 3. 17:42
 10/21 anonim ***** válasza:
Ez sajnos teljesen belülről jön, egy nagy löket kell, aminek hatására előbújik belőled :) Ha valaki mondjuk ad tanácsokat hogyan hord a hajad, milyen ruhákat hordj, mi áll jól neked.. ilyesmik.
2010. okt. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!