Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez az érzés bennem,...

Miért van ez az érzés bennem, ami visszahúz? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, kb 1hónapja szakítottam a barátommal, mert ugyéreztem unalmassá vált vele a dolog 10hónap után és ráuntam, és nem szeretem.

nem találkoztunk ezidő alatt.

szombaton újra összefutottunk, nagyon hiányzott, boldog voltam, jóvolt vele. Megcsókolt és visszacsókoltam.

Annyira jóléreztem magam vele, egyfolytában rá gondolok egész nap, hozzábújnék stb.

És nem akarom elveszíteni.

de ha belegondolok abba hogy én lekössem magam megfutamodok. Féelk ettől, ugyérzem szeretem és jólenne vele.

De félek a nagy kötöttségtől, és h megint unalmas lesz vele és félek hogy lemaradok az életről. Pedig nemjárok bulizni se meg semmi.

És amikor erre gondolok elbizonytalanodok, h szeretem-e

de amikor nem jut ez eszembe akkor felszabadult vagyok és tudom h Ő KELL.


2010. okt. 18. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Most nem azert, de mirol maradnal le, ha nem jarsz bulizni?Es ketten is lehet egy csomo mindent csinalni.
2010. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha Ő KELL, akkor ne agyaljál, hanem legyél önfeledten szerelmes újra! És ne hagyd, hogy unalmas legyen a kapcsolatotok, tegyed te izgalmassá.
2010. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy idő után minden kapcsolat unalmassá válik, ha nem tesz ellene a pár. De ha teszel/tesztek ellene, akkor sokkal több és szebb élményben lehet részed, mint egyedül bulizva.

Az persze érthető, hogy 17 évesen nem akarod lekötni magad... de szerintem az elég ritka, hogy valaki visszaszeret abba, akit dobott... ez azért jelenthet valamit... talán azt, hogy nem azért szakítottál vele, mert nem szereted, hanem azért mert félsz... de ezt le lehet győzni.

2010. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem neked csak a kellemes emlékek hiányoznak, a jó érzés ami azzal jár hogy szerelmes vagy.

Keres valaki mást ne menj vissza olyanhoz akivel egyszer már nem ment. Ha eddig uncsi volt nem lett belőle hirtelen egy rambó. 17 vagy nem maradsz le semmiről keresgélj, buliz, túráz, járj múzeumba.

2010. okt. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!