Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés bennem? És mit...

Mi ez az érzés bennem? És mit tegyek ellen? Segítség

Figyelt kérdés

mostanában mindenki olyan fura velem.

itthon is, de főleg az osztálytársaim.

Pénteken nem voltam suliban, mert beteg lettem, és holnap komolyan félek bemenni:(

Nemtudom ez olyan fura érzés, olyan mintha senki sem foglalkozna velem, szinte keresztül néznek rajtam, mintha nem is léteznék:(

Senki sem ír rám msnen, senkinek se vagyok fontos:(

Nem tudom miben kéne változnom, de félek....

valami miatt nagyon feszült vagyok és remeg a gyomrom.

Olyan mintha egy senki lennék, nemtudom értitek-e

Mintha senkinek se lennék elég jó...:( És mintha mindenki átgázolna rajtam, vagy mintha csak lennék mások körül, de nem vennének észre.

18éves lány vagyok

És nemtudom mit tegyek

Ja és nem fog megjönni, nem attól vagyok depis


2010. okt. 3. 17:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Tatabányára járok középsuliba :) Ennél jobban itt nem határolnám be ha nem baj.
2010. okt. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

okés:) mondjuk én pest megyébe az egyik városban:)


ja, hát a héten mennék fodrászhoz vágatnék egy új fazont:)hátha az feldobná az önbizalmamat

2010. okt. 3. 17:48
 13/21 anonim ***** válasza:

Igen, az nem rossz ötlet... Az új ruhák is jók...figyelj hogy passzoljanak egymáshoz, és hozzád.


Próbáld meg valamivel felhívni a figyelmet magadra... Pl én karkötőket csináltam anno, mindig körém gyűltek :) Rajzolgattam (elég jól tudok) akkor is odajöttek.

2010. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

mert ugy szeretném megcsináltatni a hajamat, hogy elől ferdére levágatom a frufrumat, és a többi bedaueroltatom.

alapból sötétbarna a hajam. de milyen színű legyen a frufrum, mert azt be akarom festetni?

2010. okt. 3. 17:58
 15/21 anonim ***** válasza:

Hát szerintem jól néz ki, ha így van befestve a frufru:


[link]


CSAK A FRUFRU-t NÉZD, amúgy a haja nem tetszik:D szóval, ahogy neki van a frufruja... Ahol neki szőke ott neked barna, és ahol neki fekete, ott neked is pl fekete... vagy valami sötétebb lila...esetleg vörös. Tetszik?:)

2010. okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

aha nemroossz:)

bár nekem ez a ferde fazon jobban tetszik és ez a festés stílus is bejön, bár a pasi nem:D

[link]

2010. okt. 3. 18:15
 17/21 anonim ***** válasza:

De mint említettem én csak azért ezen mutattam, mert ezen van így festve azok közül amiket találtam.. így, hogy a felső réteg az eredeti, és alatta festik át, nem tudtam volna kép nélkül szemléltetni...


És szerintem az a frufru nagyon előnytelen, emo-nak fognak csúfolni, és még mélyebbre kerülsz, mint eddig voltál ..de te tudod, én csak tanácsokat adok, mint eddig.

2010. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

En is pont igy vagyok..En vagyok az aki mindenkinek tartja a hatat es csak akkor fontos ember amikor kell segitseg. Alltalaban engem sem vesznek eszre, mindenki elvan nelkulem, es ha nem irnak rajuk msnen akkor megszunne a kapcsolatunk teljesen..

En is szivesen lennek a baratnod. :)

2010. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

hello utolsó:)

vagyis sorstárs:)

te hol laksz?

2010. okt. 3. 20:33
 20/21 anonim ***** válasza:

Úristen, mintha én írtam volna ezt, esküszöm :O Vagyis néha én is így érzek. Szóval nálam ez így változó. És néha arra gondolok, h majd ha egyetemre megyek, meg új embereket ismerek meg, akkor más lesz. Bár, nem tudok segíteni igazából, mert sokszor én is így vagyok, de talán ha tudod, h nem csak te vagy így, az is segít valamennyire ;)

18L

2010. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!