Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek vagy sem?

Redbull1977 kérdése:

Elmennétek vagy sem?

Figyelt kérdés

Unokatesómnak most lesz esküvője szombaton Bécsújhelyen,a barátja török,500török lesz,mi pedig kb 20-30an ,megmondom őszintén nemsok kedvem van menni,csak bunkóságnak tartanám,ha nem lennék ott

Teljesen más szokások vannak,meg a pláne az egészben hogy tényleg semmi hangulatom ehhez az egészhez,messze is van ,hely sincs ahol aludni tudnánk a buli után egyből haza kell utazni


2023. jan. 16. 13:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
59%

17!


Nem megy az értő olvasas? Nem mindenki dolgozik szombaton.

2023. jan. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
9%

21, neked nem megy a gondolkodás, okoska. Ha nem vagy olyan viszonyban az unokatesóddal, hogy tudd, olyan szférában dolgozik-e, ahol simán munkanap a szombat, akkor kár elvárni is, hogy eljöjjön az esküvőre.

Gondolom te életedben nem dolgoztál még, vagy csak helyen a tyúkszros faludban, hogy ennyire nehezen megy felfogni, hogy nem a te élethelyzeted control c + control v a maradék 8 milliárd embernek is...

2023. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%

22!


Bunkókám, a történetből nem derül ki, hogy a kérdező dolgozik e szombaton. Az derül ki, hogy NEM AKAR MENNI.

2023. jan. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
95%

Én dolgoztam vendéglátásban is meg kereskedelemben is, mindenhol adtak 1-2 nap szabit egy hónapra előre. Vagyis az nem szabinak számított, hanem kiadták pihenő napnak. Úgyhogy az azért egy elég szar munkahely, ahol nem. Plusz a kérdező amúgy sem ezen vekeg, hanem a szálláson, az 500 törökön, meg hogy neki nincs kedve. Tehát tök felesleges a szabit ide keverni.

Ha egy hónapja hívtak meg, akkor bunkóság most lemondani. Én sem szeretek amúgy esküvőkre járni (bár egy ilyen török lagzi pont érdekelne), de amint meghívnak rögtön jelezni is szoktam, hogy sajnos nem tudok részt venni. Egy hónapig kummantani aztán pár nappal előtte lemondani gáz. Ez nem latolgatás, hanem kicseszés a másikkal.

2023. jan. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Darius- ***** válasza:
88%
Én elmennék, te ne menj
2023. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
94%

Mi a fenét rugóztok már a szabin?

Nyilván el tudna menni a Kérdező, mert ha nem, akkor azt írta volna, hogy "Nem kapok szabadságot!"

2023. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
45%
Nem
2023. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
18%
A helyedben nem mennék. Ha nincs kedv, akkor kényszerből isten ments, hogy odamenj.
2023. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Eü.-ben dolgozom, mégis tudok szabit kivenni amikor szükséges, de ha mégsem, akkor is megoldjuk pl.műszakot cserélünk.

Itt nem ez a probléma. A kérdező elejétől kezdve nem is akarr menni, csak sajnos nem volt elég gerince időben közölni az érintettekkel.


Hogy a kérdésre válaszoljak, igen bunkóság, mert tudtad nagyon jól, hogy nem akarsz menni, mégis az utolsó percben akarod lemondani.

2023. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!