Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unokatestvéretek esküvőjére...

Unokatestvéretek esküvőjére így elmennétek?

Figyelt kérdés

Este 6-kor lesz egy erdőben az esküvő. Ráadásul ma.

most hozta a meghívót nekünk. Már egy hónapja tudunk róla, de csak ma reggel hozta a meghívót.


Nem lesz semmi ünneplés a mi részünkre, mert ahogy kimondják az igent, mehetünk haza, csak a szűk családi kör van meghívva vacsorára, barátok, ismerősök, rokonok nem.


2022. okt. 8. 12:17
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
34%
Igen, ha már egy hónapja tudtam róla, akkor elmennék.
2022. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy mennék! Mennyibe néz titeket, ha aznap viszi a meghívót!?
2022. okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Én sem mennék el.
2022. okt. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2022. okt. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
28%
Na bumm, az én unokatesóm esküvőjéről sem kaptam meghívót, gyors szervezés volt, nem egy városban lakunk, egy bő héttel előtte felhívott telefonon, és elmentem. De ha így állsz hozzá, inkább ne menj oda rontani a levegőt.
2022. okt. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
76%

Azért a bő egy hét és az aznap nem éppen ugyanaz.

Sz_r lesz ez az esküvő úgyis, hogy a Kérdező nincs ott.


Nem mennék el.

2022. okt. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
Elmennék, de nem érdekelnek a hülye formaságok és hisztis sem vagyok, az erdőket pedig szeretem. Szeretem az unokatestvéreim, örülnék hogy meghívott. Ha SMS-ben hívott volna meg, akkor is elmennék.
2022. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%

Ma reggel úgy döntöttek, hogy elhívnak beállni a tömegbe a 20 perces szertartás alatt az erdő közepén. Simán lehet, hogy kevesen lennének a vendégek egy fasor alatti fényképezéshez, ezért toboroznak még embert. Én nem mennék el.

Más az, ha hallom innen-onnan a rokonoktól, hogy meghívták őket, de engem nem keres meg senki. Amikor reggel odaálltak, akkor mondtam volna, hogy ne haragudj, kutyát kell sétáltatnom este, de ha előbb szólsz, felszabadítottam volna a napom. Ennyi.

2022. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Számomra nem teljesen egyértelmű, hogy miről tudtok egy hónapja. Ha a dátumot is ma tudtátok meg, akkor ez így elég gáz, és biztos nem mennék. Úgy értem, simán lehetne programom, ha más nem, legalább annyi, hogy mára beterveztem néhány óra semmittevést. Fene tudja, hogy lenne-e oda illő ruhám, stb. Ha viszont mindent tudtatok (dátumot is), csak annyi volt a probléma, hogy nem nyomták a kezetekbe eddig a meghívót, akkor nem játszanám emiatt a sértődöttet. Szóval szerintem nem feltétlen a meghívó számít, hiszen az csak egy formális dolog, hanem az, hogy alapvetően tudtátok-e, hogy ma lesz. Amennyiben igen, akkor elmennék, hiszen volt elég időm "felkészülni" rá.
2022. okt. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
37%
Úgy tűnik a többség csak azért nem menne el, mert inkább megsértődik, ha már van min. Mi lenne, ha nem sértődnél meg?
2022. okt. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!