Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek vagy sem?

Redbull1977 kérdése:

Elmennétek vagy sem?

Figyelt kérdés

Unokatesómnak most lesz esküvője szombaton Bécsújhelyen,a barátja török,500török lesz,mi pedig kb 20-30an ,megmondom őszintén nemsok kedvem van menni,csak bunkóságnak tartanám,ha nem lennék ott

Teljesen más szokások vannak,meg a pláne az egészben hogy tényleg semmi hangulatom ehhez az egészhez,messze is van ,hely sincs ahol aludni tudnánk a buli után egyből haza kell utazni


2023. jan. 16. 13:33
1 2 3
 1/29 Pekka ***** válasza:
86%
Én nem mennék, amúgy sem csípem a nagy családi/céges/egyéb összejöveteleket.
2023. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

Én elmennék, mert szerintem ha ennyi török van ott, akkor az esküvői is egzotikusabb lesz. Engem érdekelne ilyen szinten a török kultúra, biztos izgalmasabb mint a szokásos magyar esküvők, ha másért nem is, az újdonság varázsáért.

Minden esetre, valószínűleg az unokatesód megkérdezte hónapokkal ezelőtt, hogy számíthat-e a részvétedre. Ha igent mondtál, akkor nettó bunkóság nem elmenni.

2023. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem járok esküvőkre, ide se mennék, drága az út is odáig, szállást is kellene foglalj.
2023. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Kb 1honapja tettek bejelentest mert kiderult ,hogy kisbaba lesz ,es nem adtunk konkret valaszt mert 10fajta terv volt :/
2023. jan. 16. 13:39
 5/29 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem tiszteltek meg azzal, hogy időben szóljanak és még szálláslehetőséget sem biztosítanak, akkor biztos, hogy nem mennék.
2023. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
67%

"Ha nem tiszteltek meg azzal, hogy időben szóljanak és még szálláslehetőséget sem biztosítanak, akkor biztos, hogy nem mennék."


Egy hónappal előtte szólni azért eléggé időben van, szállasrol meg nem az ifjú pár dolga gondoskodni.


Ne menj, hiszen a hátad közepére sw kívánod az egeszet

2023. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%

Ha hívnak, én mennék.

Az egyik házasulandó magyar, a vendégek egy része (eszerint kevesebb, mint fele) magyar lesz. Mondjuk nem tudom, miért gondolod, hogy 500 török lesz ott. Szerintem vegyél le egy nullát a végéből, ha csak a te fantazmagóriádról van szó.

Szállást meg nyilván foglalnék, hogy ihassak és aludhassak utána.


Mondjuk én eleve nyitott vagyok más népek szokásaira is, de egyébként is, miért ne mennék? Mitől tartasz, megennének a törökök vacsorára téged?


Szerintem te eleve nem akarsz menni. Akkor se akarnál, ha magyarok lennének, akkor sem, ha közel lenne a lagzi stb. Ezt valld be magadnak, és ha nem akarsz, ne menj.

2023. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
17%
7es, el vagy te tévedve. Átlag munkahelyen nem fognak ki adni szabit, ha mindössze egy hónappal előre szólsz. De még a két hónap is necces. Ha a te melódban megteszik, örülj neki, de ettől még ez nem általános.
2023. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
69%
Ha akkor döntötték el az esküvöl, amikor kiderült a terhesség, hogy szóltak volna elötte több hónappal?
2023. jan. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
18%
Én se mennék, már csak azért se mert nem lenne kedvem ennyi ember közt lenni, és senkinek se számít, hogy ott vagyok vagy sem, az uncsiddal meg bármikor találkozhatsz, ha ezért megsértődik, mert őszintén nem VOLT KEDVED menni, majd megenyhül. Én ezeket szoktam latolgatni.
2023. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!