Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám le fog járatni, mit tegyek?

Anyám le fog járatni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hivatalosak vagyunk délután egy rendezvényre. Sajnos ő is jön. Már előre látom, hogy égetni fog. Az egész napot végig kötekedte eddig még, nem jó neki semmi, már azért elkezd kiabálni, mert félre nyomta a youtube-on a zenét. Állandóan ezt csinálja, már olyan ideg van bennem, hogy legszívesebben megverném.


Olyan jó lenne egyszer amiatt idegeskedni, hogy szép leszek, jó lesz-e a hajam, stb. És nem azon stresszelni, hogy anyám hogy fog leégetni.


2023. jan. 13. 12:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%

Joga van tönkre tenni az életedet és ha ezt hagyod akkor így is lesz.

Persze itt most egy uszítás zajlik de ő nem képes felfogni hogy uszítva van.

8as voltam.

2023. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Darius- ***** válasza:
26%
Én is a 7-st osztom, verd meg egyszer, hogy tudja hol a helye. Mert kicsit sem tisztel. Persze ne tobbszor, csak egyszer. Talan igy megmentheto a békés csaladi viszony, mert most egy lelki szemetes zsak vagy neki.
2023. jan. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
59%

Elgondolkodtál azon, hogy mitől lett ilyen? Tán apádtól - vagy így született, idegbetegnek?

Ő hányszor égett be miattad? Sajnállak, ha ilyen prioritásaid vannak, te is ezt érdemled majd, ha leszel olyan bátor, hogy gyereket nevelsz. És ez nem prédikáció. Egy buliért kidobnád anyád?

2023. jan. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

13# Anyukának ez is csak egy jó buli Meg persze apukának meg a főnökének. Ez olyan mint a newton bölcső.

Persze lehet azt mondani hogy ez a élet.

De kinek az élete.

2023. jan. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Kicsiként persze, sokszor. Bepisiltem a boltban, hisztiztem a boltban, strandon, több tíz ember előtt vágtam le magam a földre. De ne hasonlítsuk már össze egy kisgyereket egy felnőttel. És nem egy buliról van szó.
2023. jan. 15. 11:56
 16/16 anonim ***** válasza:
43%

Ennyire még én sem voltam rossz. Már akkor voltak alapvető gazdasági meglátásaim inkább olyan dolgokat csináltam ami nem kerül pénzbe.

Kreténkedtem.

2023. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!